Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1001: Onigashima'daki Canavarların Savaşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    349
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aga iki tane yonkouya karşı oldukları anda da geyik muhabbetine 4 sayfa harcamazsın.

Birde bana zarar verebilenlerin sayısı 1 elin parmaklarını geçmez dedi ve muhtemelen onları hayal etti. Rocksun işi yok o silüetlerin arasında normal sartlarda.

İkisi de düşer mi bilmem ama kaido bu yaşa kadar iyi yaşamış bu evrende.Bm yine az biraz zeki krize girmediğinde.Luffy harici 4üne raime yapsa quadra atacak test etme peşinde.

Verir verir de mallığı tuttu orada. (Kaido'nun ilk saldırısı hariç)
Ne alaka adam son derece ciddi sopa sahnesinde ciddi Luffy.Oda bu kez uğraşmamış gelecek gösterimine.Sonra animeye koyduklarında bu mangada yok demeyin. :S Ancak ona rağmen aşırı hızlı olduğu için kaçamıyor tam olarak.Kaçıyor ama kurşun sıyırması gibi oluyor.Yani bu da mutlak avantaj sağlamıyor yılan kardeşler olayı güçlü rakiplere karşı tekrar edebilir.

Tanıyamadım o avatar ne öyle?

Tam uymuyor bu konu. :/

Mihowk olayına şöyle bakın gençler. Eğer seviyesi Shanksla eşit olsa Kaido ya Wbye gider yapıp sıkıntı görmeyen Shanksla. Luffy bu adaya geldiğinde öyle yada böyle Katakuriyi almış adamdı. Fekat Kaidodan tek yedi. Mfde Mohawk çok güçlü karakter olsa mr.2 ye tek attığı gibi Vistayada atardı. Kaidonun karşısında Vistanin bir thunder bagualik işi olduğu, Luffynin tek yemesinden sonra bariz. Çünkü yonko komutanlarını aşıp geldi buralara. Siluetlerde kendinden güçlü korsanları Kaidonun görmesi makul. Hatırlarsanız ilk tanıtımında Wb diye haykırıyordu. Vista birde forum tarafından yc3 belki yc4 olarak görülen birisi, 1 2 değil kesinlikle. Ki luffy g4 formunda Doffynin saldırılarını yemiyor. Kaidonun ona yaptığı gibi Doffye yapıyor bizim oğlan. Bu verilere göre ben diyorum ki Mihawk yonko gücünde değildir. Edersede yanlış düşünmüşüm der geçerim çokta önemli değil yani. 2 geyikte yapmayak mı bu konuda .:/

O beşlinin içinde WB, Oden falan olmasa buraya destan yazacak çarlar, fazla takılmayın önemsiz diyorlar :hhh:

Zoro Reis diğer ahmaklardan bir adım öne çıktı bu bölüm iki yonkounun karşısında elim sende oynuyorlar.
Sen nasıl bakıyorsun o silüetlere? Kaido'yu şamarlamış tipler gibi duruyorlar. Garp'ın olmaması Garp'ın onu dövmediğini mi dövemediğini mi gösterir.:D İkisi için de net bir görüş yapılamaz. Garp Kaido ile savaşmamış bence. Ben böyle düşünüyorum. Garp hissiyatını da Big Mom'a verecek büyük ihtimal.

Sen nasıl bakıyorsun o silüetlere? Kaido'yu şamarlamış tipler gibi duruyorlar. Garp'ın olmaması Garp'ın onu dövmediğini mi dövemediğini mi gösterir.:D İkisi için de net bir görüş yapılamaz. Garp Kaido ile savaşmamış bence. Ben böyle düşünüyorum. Garp hissiyatını da Big Mom'a verecek büyük ihtimal.
Daha önce de yazdım, Garp'ın yerini tabi nokta atışı belli etmiyor ama o sahne de önemsiz değil yani insan durur bir düşünür bu ne noobluktur böyle @Raiden'den beklediğimiz hareketler tabi bunlar da diğerlerinden beklemezdim xD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık