Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1001: Onigashima'daki Canavarların Savaşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    349
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kalbimi kırdın. Bende beğenmedim. :( Leş gibi ne gerek vardı robot mobot işlerine neler yapılırdı o meyveyle sonuç robot mu. :(
Gerek var mıydı yok muydu ayrı konu Tayşocum. Robot çok güzel ama. Müthiş bir hayalperest steampunk ürünü.

Ayrıca Kaido'yu tost gibi ezdi. Ciddi etki ettiğinden değil ama bağırttı en azından. :(

Eski bölümlerde Kinemon bile Kaidoya hasar vermemişmiydi ? Hatta samuraylar ile olan savaşında pek çok defa hasar almıştı şimdi de bana hasar verebilen çok insan yok filan diyor.

Ayrıca samuraylar bile hasar verebilirken Zoro'nun çizik bile atamaması beni hayal kırıklığına uğrattı
Zoro da bir şey yok asıl sıkıntı bu konuda Luffy.

Zoro rengoku onigiri ile saldırıyor. Oldukça basit bir saldırı onun için.

Luffy g4 açıp kong gun vuruyor.

Valla bu silüet göstermeler arkada falan inşallah naruto gibi ananı babanı öldürdüm köyünü yaktım dünyanın içinden geçtim ama sende benim gibisin lastik çocuk sende gençliğimi görüyorum.
-Eh be kaido, bigmom kötüsünüz falan ama sizde çok çekmişsiniz kanks ups pardon ağzımdan kaçtı gardaşım
-Seviliyorsun karşim
Şekline döner diye çok korkuyorum

Bu arada Kinemon felan deliyor kesiyorlar. Zoro'nun Purgatory si bence full abansa zarar verebilirdi. Enma yüzünden hakiyi ürkek kullanmış gibi duruyor.

Bu arada Kid'in gücü çok yaptım olduya geliyor eğer şu anki o robot çok güçlüyse. Çünkü altında bir mekanizma bir sistem yok. Franky'nin robotunda bir teknoloji var. Sertliği desen özellikle geliştirilmiş mesela.

Kid etraftan topladığı her türlü metal ile bir zırh yapıyor. Sadece kaba kuvvet ve metallerin sertliği var. Ne Luffy'deki gibi gerilim felan artırmaya yönelik bir teknik bir şey ne de Law'ın meyvesinin verdiği tarzda özellikler gibi özelliklerle dolu. Yani manyetizma ile bir şeyler yaparak teknik felan yaparak güçlü şeyler ortaya çıkarsa daha güzel olurdu.

Şu yönüyle pek ciddiye alamıyorum. Bu tarz bir şey ile haki bile kullanmadan g4 vari güç elde edebiliyorsa Luffy'lastik meyvesini çöpe atsın.

O yüzden farklı bir şeyler bekliyorum yoksa Kid baya sönük kalacak.
g4 yaptım oldu değil kid'in gücü yaptım oldu. Böyle devam et sen daha çok patlarsın. :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık