Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1001: Onigashima'daki Canavarların Savaşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    349
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nerede manyetizma var? Manyetizma var ise zaten bir şey demem ona. O zaman güçlü bir teknik olur. Yani kaba kuvvet değil de manyetizma ile iki ucun birbirini hızlıca çekmesini sağladı diyorsun anladığım? Öyleyse çok etkili olabilir. Ben daha çok kendi öyle vurmuş gibi hissettim.
O kollar ana bedene bağlı değil görmedin mi?

Öncelikle şu silüet olayına takılmamak lazım... O iş tamamen Kaido ile ilgili... Ama orada ki herifler zirve ve orada Oden de var... :D

Şu an diğerlerinin bu hakiyi bilmemesinde bir sorun yok... Oda klasik ilk hareketi Luffy’e yaptırıp havalı sahneyi çizdi. Zaten Luffy de yeni öğrendi. Zoro ve Kid kesin dövüş içinde bu hakiyi açacaklar. Dediğim gibi Enma sayesinde başaracak bunu Zoro... Zaten anladığım kadarıyla Luffy bahsetmiş... Mihawk da kesin bahsetmiştir zaten. Yani sıkıntı yok.

Killer olayına bir kez daha gelecek olursak... Tamamen karakterinden kaynaklı bir laf ediyor orada. Zaten Kid de aynen böyle aşırı egolular... yoksa adama derler ki; Ulan hadi kılıcın yoktu, vücudunda ki güç de mi senin değildi de silahı vücuttan çıkaramadın... ama Killer da güçlü adam çıktı. Killer>Sanji diyebiliriz bence...:ehe:

İki kere 5vs2 sahnesini çizdi Oda... Bence artık çatıya yardım falan gelmeyecek. Plot armor ve P.up’lar havalarda uçuşacak ve kan gövdeyi götürecek.

Son olarakta şu sahne çok güzeldi...

Şuna bakın ne bir kıskanma var, ne de başka bir şey... Tertemiz mutlu olmuş Luffy. Zoro da aynı böyle... O da Luffy bir şeyler yapınca mutlu oluyor. Her zaman böyleydiler... Muhteşem bir ikili... :D

Garp da yok kardeşim. Garp Roger'a denk, Garp yonkoasdkhnjşualydbj.

Bir düşün bakalım kırana olan Kaido'nun denizci olan Garp'la dövüşmesi mi daha yüksek ihtimaldir yoksa satosunda oturan Mihawk'la dövüşmesi mi ? Düşündünse tamam :/
Adam rakiplerini görüyor denizcileri görmüyor ki. Korsanları düşünüyor fark ettiysen Mihowkta bir korsan. xD Ama alt devre. xD

Kaido her darbe aldığında bir keyifleniyor mu ne :hoo: Çok merak ediyorum bu insan azmanı nasıl yenilecek?

Baba bu Kaido ne hayvan herif. :D Bizim ekibe 1 saat zaman verse oturup kendine haki basip beklese yine indiremezler anasini satayim :D
Zoro reyiz ne haki basmis kiliclara nede birsey, deneme tahtasi olarak Kaido"yu kullanmis, Enma"nin hakiyi koruklemesinden cekinmis olabilir, bir dahaki saldirisinda saglam hakili olacaktir. :a:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık