Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1001: Onigashima'daki Canavarların Savaşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    349
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yaptım oldu tabi. G4'ün mekanizmasını altındaki tekniği görüyoruz. O demir şövalyenin ne özelliği var? Franky abin daha gelişmişini kullanıyor hem ek özellikleri ve hem de kullandığı ham madde çok daha sert özel bir çelik.
g4'ün mantığı yok yaptım oldu. Kid'in yaptığı saldırıda manyetizma ile pres yapmış işte, ne mantığı olamayacak. :(

Şimdi biraz Kid'in dizaynının ne kadar boktan olduğundan bahsetmek istiyorum.
İlk olarak vücudunun çoğu açıkta. Yani pasif olarak bir savunma sağlamıyor kendine bu vücut. Bunun dışında kendisi sırtında. Yani şuradaki gibi yatay değil de normal dururken bu salak önünü bile göremez dsklfhsdlkfh

Burada da gördüğümüz gibi kolları ana bedene bağlı bile değil. Yani saldırı yaparken vücudundan hiç bir destek almıyor. E önceki panelde gördüğümüz gibi savunma anlamında da bişi katmıyor. O beden neden orda? Sırf şekil(!) olsun diye. Tasarımına sıçayım Kid. Mühendisler kör oldu lan.

g4'ün mantığı yok yaptım oldu. Kid'in yaptığı saldırıda manyetizma ile pres yapmış işte, ne mantığı olamayacak. :(
Nerede manyetizma var? Manyetizma var ise zaten bir şey demem ona. O zaman güçlü bir teknik olur. Yani kaba kuvvet değil de manyetizma ile iki ucun birbirini hızlıca çekmesini sağladı diyorsun anladığım? Öyleyse çok etkili olabilir. Ben daha çok kendi öyle vurmuş gibi hissettim.

Yanlız şu Zoro ile Killer düşsün aşağıya. Bomboş takılıyorlar Kaido ciddiye alsa Thunder Baguayı çaksa ikişsi birden tek yemesi lazım 1 thunderla 2 sağ kol alır bence. Sonuçta koskoca Luffye bile tek attı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık