Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1000 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ace Luffy'nin yanından ayrıldığında Luffy 14 yaşında. Kolunu savururken kendini uçuran Luffy yok. Meyvesine hakim olamadığından bebeliği zorlu geçse de Ace'in onun potansiyelini algılayamaması gibi bir durum olamaz. Zaten 7 yaşındaki Luffy'nin dahi iradesine ve cesaretine şahit olmuş adam kalkıp da beklentisini düşük tutamaz.

Robin haki kullanabilse yıkıcılığını arttırmış olur.Hem Logia'lara karşı meyvesini kullanma şansı yakalar.
Ben Nami ve Usopp hariç tayfadaki herkesin B.H kullanmasını bekliyorum evet çok zor ihtimal ama yapabilirler. Usopp zaten K.H kullanabiliyor tek herhangi bir haki türünü kullanamayan Nami kalır belki o da bir şekilde K.H kullanır ama Naminin K.H kullanması tayfanın B.H kullanması ihtimalinden daha da düşük.

Ben Nami ve Usopp hariç tayfadaki herkesin B.H kullanmasını bekliyorum evet çok zor ihtimal ama yapabilirler. Usopp zaten K.H kullanabiliyor tek herhangi bir haki türünü kullanamayan Nami kalır belki o da bir şekilde K.H kullanır ama Naminin K.H kullanması tayfanın B.H kullanması ihtimalinden daha da düşük.
Usoop bence haki kullanabilmeli.Yoksa başka türlü BB ve tayfası olan savaşta teke tek vs olmadığı sürece pek yararı olmaz.

Usoop bence haki kullanabilmeli.Yoksa başka türlü BB ve tayfası olan savaşta teke tek vs olmadığı sürece pek yararı olmaz.
Aslında Van Augur ile vssini kazanabilmesi için belki gerekebilir B.H bilemedim bak şimdi. Zoronun H.H açma detayını yazmayı unutmuşum. H.H yi bir şeyde en üst düzey isteyen kişiler açabiliyor ya Zoro da kılıçların en üst düzeyini istiyor. "En iyi Kılıç Ustası" Böylelikle o da H.H açma ihtimali var hatta ihtimal demeyelim bence kesin açacak.

Bir dakika Usoppu biraz daha abartıyım o da H.H açıcak :D Sonuçta koskoca "GOD" "SOGEKING" gibi ünvanları var.

Aslında Van Augur ile vssini kazanabilmesi için belki gerekebilir B.H bilemedim bak şimdi. Zoronun H.H açma detayını yazmayı unutmuşum. H.H yi bir şeyde en üst düzey isteyen kişiler açabiliyor ya Zoro da kılıçların en üst düzeyini istiyor. "En iyi Kılıç Ustası" Böylelikle o da H.H açma ihtimali var hatta ihtimal demeyelim bence kesin açacak.

Bir dakika Usoppu biraz daha abartıyım o da H.H açıcak :D Sonuçta koskoca "GOD" "SOGEKING" gibi ünvanları var.
Zoro sevdiğim bir karakter ama HH açmasını mantıklı bulmuyorum.Seride sadece belli başlı karakterlerde HH olması daha doğru olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık