Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1000: Hasır Şapkalı Luffy

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    400
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
noldu @Yamato kardeş, burnun mu kaşındı hapşıracak mısın :S mendil vereyim mi :T

bana anlatsana yamato ne yapar ne eder :S benliğinden irade türetememiş, yetişkin bedenine hapsolmuş çocuk akıllı bu keko çorba olmak gibi tarihin en kofti motivasyonlarından birini taşıyarak mı böyle güçlü olmuştur yoksa kaidounun kızı olduğu için mi :T yoksa daha kötüsü, mangakanın çizmeden bi ay önce uydurduğu, seriye oden gibi yorgan ipliği ile yamanmaya çalışıltığı, son dönem genişleyen güçlü kadın imajını japonlara da yedirme çabası mı :S belki de sırf zıtlık olsun diye yapmıştır o kadar anlam ifade etmiyor ki karakter, sadece bi araç gibi kullanmak içindir belki... odenin güçsüz çelimsiz iradesiz oğlu momonosuke ve karşısında kaidounun gerçi yine iradesiz ama güçlü, yarmagül kızı yamato :T yamato neya yamato neee ismi bile keko ya, tam japon kekosu yani hani az okuyan anlar ne biliyim...
Bakış açısı dweyciğim? sizin durmadan laf ettiğiniz "Odenim" muhabbetiyle ben yamatoyu daha çok seviyorum? ne yapar ne eder muhabbetini de Odacığım kısa zamanda göstercek. Sanırım siz seride işe yarar, güçlü kadın karakter var sanıyodunuz :) 3 gündür olan karaktere Odanın ne kadar panel ayırdığı ortada. Çok saldırmaya gerek yok siz hazırlanın bence:gamyon:

Law, Doflamingo savaşında Luffy’in neler yaptığını biliyor. Law o adama yetememişti ama Luffy’e destek olarak çok iyi işler yapıyor. Orada samurayları aşağı bırakması vs. iyi kurgu, Luffy ile dalga geçmek ile dövüşünü görmek o psikolojiyi biliyorlar.

Kid de garibim bi halt yiyecek gibi hala böbürlenmeler, komik ama trajikomik

Üye silindi 1004

Bakış açısı dweyciğim? sizin durmadan laf ettiğiniz "Odenim" muhabbetiyle ben yamatoyu daha çok seviyorum? ne yapar ne eder muhabbetini de Odacığım kısa zamanda göstercek. Sanırım siz seride işe yarar, güçlü kadın karakter var sanıyodunuz :) 3 gündür olan karaktere Odanın ne kadar panel ayırdığı ortada. Çok saldırmaya gerek yok siz hazırlanın bence:gamyon:
Net kötü bir bakış açısı. Rebecca üç günlük karakterdi ona ayırdığı panel sayısıyla 10 sayılık manga çıkardı. Yani pilot dene bir durum var. Pilot için ayırıyor o kadar paneli.

O son cümleyi ne kadar duyarsak duyalım her seferinde insanı etkiliyor :gamyon:Belki 1000.bölümde daha güzel şeyler olabilirdi.Bu doğru.Yine de güzeldi güzel ? Yamato ve Ace'in konuşmaları da ayrıca duygulandırdı.Ace'in Sabo ve ben seni asla affetmeyiz demesi :ühü:

Ahahah yazdıklarında çok haklısın ama bunun bence etkisi şu sabah kalktın vay anasını satayım 1000 bölüm çıkmış heyecandan uçuyorsun yani ne kadar kötü bölüm olsa bile off 1000 bölüm lannn diyon nolcakkk :D Bence böyle yani dediklerinde haklımısın evet sahneler güzel luffy ağır abi tarzında hatta 2 younko arasından bi anda geçmesi ve ikisininde arkasına bakması burası çok ciddi yani nasıl yani oluyolar 2 side ondan epik. Koskoca bigmam nerdeyse luffy secde edecek lan kaido sana nasıl vurdu offff bana vurduğu zaman hiç bişey yapamıyordu düşüncesi saldı bigmamı :D gözünü yiyim luffy yapacak :D Not olarak Luffy harici yukarıda bulunanlar eğer luffy gelmeseydi zaten kınlar gibi olurdu durumları. Kid ne yaptı oda mı gelişti :DD hadi zoro anladık kılıç mılıç aldı yani hepsi çöp luffy forover:D
Kardeşim valla bölüm beni iyi bir fantastik eser gibi içine aldı. 1000. bölümle falan pek alakası yok. Çatıdaki ciddiyet havasını vermiş orada ben doyuma ulaştım. Ace ve Yamato da zaten ayrı bir hoş tat bıraktı ağızda. :respect:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık