Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1000: Hasır Şapkalı Luffy

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    400
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Law: Manam yeterse Linlin'i sersemletirim.
Zoro: Yeni itemı birazdan deneyeceğim.
Luffy: Bu rotasyon daha iyi çalışıyor kan aldım kan.

Luffy öyle bir konuma gelmiş ki diğer novalar ile arasında bariz fark belli oluyor adam bildiğin yonkounun yüzüne yapıştırdı yere serdi bu sefer adam ne sarhoş ne meyve formu var bildiğin gerçek formuna yapıştırıyor ve karizmayı hiç bozmuyor fark ortada bunun dışında zoronun çatıda olması güzel ama bu sanjiye bariz haksızlık adam bildiğin itin bir tarafına sokuluyor resmen 5 vs 2 olucak gibi başkaları gelmezse eğer o zaman luffy kaidoya dalacak belli burada önemli olan big mom'ı kim durdurucak luffy'e müdahele etmesini :D acaba kaido vs luffy yapacak da diğer 4'lü big mom'ı mı durduracak acaba ?
Adamın sanji nefreti o kadar fazla ki kinemonun hikayeyi anlattığı hatırlama panelinden bile silmiş. Sanjiyi bir daha görmezsek şaşırmam artık

Güzel bölüm güzel ama keşke daha uzun olsaydı mesela. Ben 1000. Bölümüm diye bağırsaydı :(

Queen'de git gide mekanikleşiyor yahu :D

:) seride işe yarar güçlü kadın karakterler var, benim klişe bi tip çıkarmasıyla sorunum vardı ama önemli değil. 3 günlük karaktere odanın ayırdığı panel sayısı karakterden ötürü değil, rogerın arayışı, maceranın kayıp hikayesi, kehanetler ve poneglyphler ki o da one piecein ne olduğuyla bağlantılı günlük barındırdığı için. yani burada panel sayısı günlükten dolayı fazla. bi de dediğim gibi kendi iradesini türetememiş karakter üzerinden iradeler miras bırakılır algısı kasmak. fakat bu sefer reankarne yoluyla değil bi inançmış gibi doğrudan almak var, manavdan domates alır gibi falan yani öylece düz. vay efendim benim kendi aklım var, iradem var bunu tartayım, domatesi kaynatıp salça yapayım, yemeğe de öyle katayım asidik düzenleyici olsun, şekerli tatlı böyle güzel olsun falan nerdee. böyle direk eline alıp hatara hotara yemek gibi dümdüz karakter. hem böyle çok anlam katmamaları daha iyi, sonuçta ticari bi çıkarın ürünü olacak, figür satışlarından pay gelecek, giydirilebilir yamato figürleri, sideboob değil tüm göğüse sahip olacaklar. anlamsız karakter olduğu için objeleştirilmesi sıkıntı da değil sonuçta.
Eh bu günlük kimin eline verilmiş bak sen de diyorsun :). Ben seri içerisinde hiç bilmem kim kişi olcam diyen görmedim ya da cinsiyetini farklı söyleyen karakter de görmedim ama klişedir haklısın :) şu 2 bölümdür o kadar sayfa gördün yamatoya hala iradesiz diyorsab ayrı mesele. Göğüs olayına gelince neden sadece Yamatoya özgüymüş gibi bir yorum yapılıyo? Serideki tüm kadın karakterler böyle. ANA 3LÜDEN NAMİ BÖYLE :)

Eh bu günlük kimin eline verilmiş bak sen de diyorsun :). Ben seri içerisinde hiç bilmem kim kişi olcam diyen görmedim ya da cinsiyetini farklı söyleyen karakter de görmedim ama klişedir haklısın :) şu 2 bölümdür o kadar sayfa gördün yamatoya hala iradesiz diyorsab ayrı mesele. Göğüs olayına gelince neden sadece Yamatoya özgüymüş gibi bir yorum yapılıyo? Serideki tüm kadın karakterler böyle. ANA 3LÜDEN NAMİ BÖYLE :)
günlüğü bulmuş bulmuş asdfklşhjg sonra da hayatının amacı gibi sarılmış asdjklas

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık