Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

1. Takım vs. 2. Takım

KİM kazanır

• Kullanılan toplam oy
    134
Kaido, çivili sopasıyla 1. Takımdaki 3 balonu (Dragon Garp Ray) aynı anda patlatır.

BB ise daha önceden sol gözünü çizdiği Shanksın diğer gözünü bu sefer yumruğuyla morartır.

Bu esnada Big Mam browni yerken Akainu çiçekleri sulamaya devam eder. :)

Garp çok güçlü bir adam. Meyvesiz ve o dönemde en güçlü korsanların olduğu dönemde amirallik teklifi almış bir adam. Şuanda denizcilerin en güçlü adamı Akainu'dan daha güçlü zirve hali.(bence tabii ki)

Çok yanlış değerlendirmişsin.
Teachin güncel halini rayin ise en güçlü olduğu zamana göre değerlendirdim.Yoksa seri sonunda bırakın bu isimleri Rogerı bile geride bırakacak BB diye düşünüyorum.
Dragon ise bana göre şu yukardaki isimlerden daha güçsüz fakat dediğim gibi bu onu güçsüz yapmıyor.

Teachin güncel halini rayin ise en güçlü olduğu zamana göre değerlendirdim.Yoksa seri sonunda bırakın bu isimleri Rogerı bile geride bırakacak BB diye düşünüyorum.
Dragon ise bana göre şu yukardaki isimlerden daha güçsüz fakat dediğim gibi bu onu güçsüz yapmıyor.
Dragon Akainudan güçlüdür ama bu beklenti tabi ona bi şey demeyeyim. Ray yonkoulara yakın olsa da gençken de direkt denk olduğunu sanmıyorum. Yonkou-Amiral arası fark biraz daha fazla. Bunlar gibi sana katılmadığım pek çok nokta var.

Dragon Akainudan güçlüdür ama bu beklenti tabi ona bi şey demeyeyim. Ray yonkouları yakın olsa da gençken de direkt denk olduğunu sanmıyorum. Yonkou-Amiral arası fark biraz daha fazla. Bunlar gibi sana katılmadığım pek çok nokta var.
Genç Ray ve Shanksi birbirine çok yakın görüyorum.Hatta bana kalırsa Ray Zoronun seri sonu hali gibi bir şey. Mihawktan daha üst bir yerde yani gözümde.3 çeşit hakide ve fiziksel güçte muazzam üstünlüğü var. Ki yaşlı Ray bile Kizaru ile başabaş gitti,Nasıl yaşlı WB Akainu ile başa baş gittiyse. Genç hali Yonko gücünde olabilir bence gayet.
Seri sonu zoronun zirve 4,5 süpernovadan biri olması gibi Rayde zamanında en güçlü 4,5 korsandan biri olmuştur bence.

Garp ve Rayleigh'in genç hallerini baz alıyorsak 1.takım biraz daha ağır basıyor gibi.Yine güç sıralamasına göre eşleştirirsek;
Garp vs Kaido==>Garp
Kaido ne kadar ölümsüz olarak anılsa da yenilmez değildir.Garp Beyazsakal ve Roger'ın kalibresinde biri.Tartışmasız Garp.
Shanks vs Karasakal==>Karasakal
Teach basamakları hızlıca çıkarak farkı kapatmış ve bir tık öne geçmiştir diyorum.2 yıl boyunca pişmiştir.Zorlu bir mücadelenin ardından Teach alır.
Dragon vs Big Mom==> ??
Gönül Dragon'un Yonko seviyesinde olmasını istese de gücüne vurgu yapılan bir bilgi olmadı.Şimdilik kararsız kaldım bu vsde.
Rayleigh vs Akainu==> Rayleigh
Rayleigh'in genç hali Yonko ile bizim üç amiral arasında bir seviyededir bence.Bu sebeple zorlanarak da olsa Akainu'yu yener diyorum.

Garp, Shiki'ye bile Sengoku ile birlikte dalan bir adam. Kimseyi de yakalayamamış anca elinden kaçırmış.

İnsanlar arasında bir söz vardır, "Eğer kavgaya gidiyorsan, yanında Kaido'yu da götür!" fazlasına gerek bile yok.
Düello söz konusu değilken ortada Denizciler Kurumu'nun yıkımına sebep olacak bir tehdit söz konusu iken bu adamlar neyin kafasını yaşayacaklar da tek başına dalacaklar herife? Neyi anlatmaya çalışıyorsunuz anlamadım her defasında şu örneği vererek.

Genç Ray ve Shanksi birbirine çok yakın görüyorum.Hatta bana kalırsa Ray Zoronun seri sonu hali gibi bir şey. Mihawktan daha üst bir yerde yani gözümde.3 çeşit hakide ve fiziksel güçte muazzam üstünlüğü var. Ki yaşlı Ray bile Kizaru ile başabaş gitti,Nasıl yaşlı WB Akainu ile başa baş gittiyse. Genç hali Yonko gücünde olabilir bence gayet.
Seri sonu Zoronun zirve 4,5 süpernovadan biri olması gibi Rayde zamanında en güçlü 4,5 korsandan biri olmuştur bence.
Beklentilerimiz farklı. Zoro seri sonunda da bi yonkou olamaz. Amiral olur işte. Belki Akainu civarı. O da en fazla. Bi tayfadan 2-3 yonkou çıkıyorsa zaten kimseye gerek yok tek başlarına dünya hükümetini de devirirler. :(
Rayleigh bir amiralle kapışabilir, yener de yenilir de ama bi yonkou kadar olmaz. Wbye denk adamlar bunlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık