Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

1. Takım vs. 2. Takım

KİM kazanır

• Kullanılan toplam oy
    134
1. takımdan kimsenin meyve kullandığı bilinmiyor meyve avantajıyla 2. takım alır gibi. BB'nin black hole gibi bir tekniği varken kaçmaları da olanaksız.

@mugiwara ya
Wb'nin komutanlarının içinde Dof'tan tek yiyen de vardı, iki yıl önceki kötü Moria'ya dahi güç yetiremeyenler de. Ee ne diyelim şimdi bunlara bakarak? Wb çöp mü? Böyle mantık mı olur? Kaldı ki Sabo taş gibi adam. Yonkouların en sağlam komutanlarından aşağı kalır yanı yok. Bir diğer yonkou olan BB'nin komutanını elini kolunu sallayarak çocuk döver gibi dövdüğünü de hatırlatayım. Ha bu durumda BB de çöp dersen bilemem artık. :/

@Daredewill
Yok hacı o gözle hala bakmıyorum. Öyle bir şey değil bu.
Sen ne diyorsun kura çekip adanın 4 tarafına dağılıp teke tek mi yapacaklar?

@mugiwara ya
Wb'nin komutanlarının içinde Dof'tan tek yiyen de vardı, iki yıl önceki kötü Moria'ya dahi güç yetiremeyenler de. Ee ne diyelim şimdi bunlara bakarak? Wb çöp mü? Böyle mantık mı olur? Kaldı ki Sabo taş gibi adam. Yonkouların en sağlam komutanlarından aşağı kalır yanı yok. Bir diğer yonkou olan BB'nin komutanını elini kolunu sallayarak çocuk döver gibi dövdüğünü de hatırlatayım. Ha bu durumda BB de çöp dersen bilemem artık. :/ Ne de olsa Burgess'in ne rezil durumda olduğu ortada.

@Daredewill
Yok hacı o gözle hala bakmıyorum. Öyle bir şey değil bu.
Söylediklerinde haklısın da devrimciler yine de bir garip. Bilemiyorum.

Söylediklerinde haklısın da devrimciler yine de bir garip. Bilemiyorum.
Ona bir şey diyemem. O havayı alamamış olabilirsin. Bana göre ise felaket bir oluşum bunlar. Yakında devrimci şov başlayacak zaten. Bunca zamandır sır gibi saklandığını, adı duyulduğunda milletin altına ettiğini, sırf oğlu diye tüm savaşı bırakıp çaylak Luffy'nin peşine düşen amirallerin olduğunu falan unutmamak lazım. Bu adamın çok çok güçlü olduğu ortada zaten. Yonkoulardan hiçbir eksiği yoktur.

Bazı arkadaşlar Dragon çok küçümseniyor falan demişler ama bence asıl küçümsenen kişi Akainu olmuş bu ankette.Şuan adam denizcilerin zirve ismi.Eğer marine devrimciler kadar edemeseydi zaten çoktan devrim fiilen başlamış olurdu hükümet yıkılırdı.

Bazı arkadaşlar Dragon çok küçümseniyor falan demişler ama bence asıl küçümsenen kişi Akainu olmuş bu ankette.Şuan adam denizcilerin zirve ismi.Eğer marine devrimciler kadar edemeseydi zaten çoktan devrim fiilen başlamış olurdu hükümet yıkılırdı.
Devrim böyle bir şey değil. Denizcileri gidip katletseler buna devrim değil istila denir. Devrim halk gözünde bir şeyleri kabul ettirerek olur. Tekken gibi vs attırarak değil. Ayrıca Marine dediğin oluşum teke tekte her yonkouyu telef eder. Kıyasa girmeye gerek yok.

Ha Akainu küçümseniyor lafına gelirsek... Ona bir şey diyemem, kişisel görüşündür. Lakin Dragon'un küçümsenmesiyle bir alakası yok bu söylediğinin. Akainu'nun küçümseniyor olması Dragon'un küçümseniyor olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Ona bir şey diyemem. O havayı alamamış olabilirsin. Bana göre ise felaket bir oluşum bunlar. Yakında devrimci şov başlayacak zaten. Bunca zamandır sır gibi saklandığını, adı duyulduğunda milletin altına ettiğini, sırf oğlu diye tüm savaşı bırakıp çaylak Luffy'nin peşine düşen amirallerin olduğunu falan unutmamak lazım. Bu adamın çok çok güçlü olduğu ortada zaten. Yonkoulardan hiçbir eksiği yoktur.
Aşırı zeki bir adam olduğunu düşünüyorum ama güç konusunda tam bir fikir sahibi değilim. Yonkoudan da zeki, Dünya Hükümetinden de zeki bir adam olduğunu düşünüyorum. Zeka zaten güç demek ama fiziksel güç konusu bambaşka bir konu.

Akainu güçlü bir adam ama seride Akainu'yu indirebilecek bir çok adam var.

Devrim böyle bir şey değil. Denizcileri gidip katletseler buna devrim değil istila denir. Devrim halk gözünde bir şeyleri kabul ettirerek olur. Tekken gibi vs attırarak değil. Ayrıca Marine dediğin oluşum teke tekte her yonkouyu telef eder. Kıyasa girmeye gerek yok.

Ha Akainu küçümseniyor lafına gelirsek... Ona bir şey diyemem, kişisel görüşündür. Lakin Dragon'un küçümsenmesiyle bir alakası yok bu söylediğinin. Akainu'nun küçümseniyor olması Dragon'un küçümseniyor olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
Ben orda tam olarak vs atsınlar yıksınlar demek istemedim zaten Marineyi.Demek istediğim eğer Marinelerin başı Akainu buradaki herkesten açık ara güçsüz gözüküyorsa zaten böyle büyük bir devrim oluşumuna gerek kalmaz önüne gelen isyan ederdi bir şekilde direnemezdi hükümet.
Ha bana kalırsa Dragonun oluşumu normal bir Yonko oluşumu kadar güç sahibi değildir.Çünkü adamların karargahları gizli yani çekiniyorlar bariz bir şekilde hükümetten. Fakat Mom Kaidou falan öyle mi?Tam tersine yüreğiniz varsa kapımız her zaman açık modunda takılıyorlar.Hükümet direk salmış durumda o yüzden yeni dünyadaki adaları falan.
Seride devrimciler hükümetten hükümet ise Yonkolardan çekiniyor gibi bir imaj bırakıldı diye düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık