Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

1. Takım vs. 2. Takım

KİM kazanır

• Kullanılan toplam oy
    134
Beklentilerimiz farklı. Zoro seri sonunda da bi yonkou olamaz. Amiral olur işte. Belki Akainu civarı. O da en fazla. Bi tayfadan 2-3 yonkou çıkıyorsa zaten kimseye gerek yok tek başlarına dünya hükümetini de devirirler. :(
Rayleigh bir amiralle kapışabilir, yener de yenilir de ama bi yonkou kadar olmaz. Wbye denk adamlar bunlar.
Hocam bende inu ve neko çıkana kadar benzerini düşünüyordum açıkçası fakat sonradan Korsanlar kralı ve tayfasının bambaşka bir boyutta olduğunu düşünmeye başladım. İnu bizim tayfanın Chopperı dersek bu adam koskoca Jack ile kapışabiliyor.Düşünsene o tayfanın Zoro'sunun,Sanjisinin seviyesini.
Ki Roger tek başına dize getiriyor zaten denizleri fethediyor :D Amacı hükümeti devirmek olsaydı belkide yapabilirdi bilemiyorum.
Yani Roger-KK
Ray,Shanks-Yonkou
Gaban,Oden-Amiral seviyesi desek çokta abartı olmaz gibi duruyor.
Tabi büyük ihtimalle hayal güçlerimizde sınırlı kalacak bu konu,daha Garpın adam gibi bir vssini bile göremedik..

Hocam bende inu ve neko çıkana kadar benzerini düşünüyordum açıkçası fakat sonradan Korsanlar kralı ve tayfasının bambaşka bir boyutta olduğunu düşünmeye başladım. İnu bizim tayfanın Chopperı dersek bu adam koskoca Jack ile kapışabiliyor.Düşünsene o tayfanın Zoro'sunun,Sanjisinin seviyesini.
Ki Roger tek başına dize getiriyor zaten denizleri fethediyor :D Amacı hükümeti devirmek olsaydı belkide yapabilirdi bilemiyorum.
Yani Roger-KK
Ray,Shanks-Yonkou
Tabi büyük ihtimalle hayal güçlerimizde sınırlı kalacak bu konu,daha Garpın adam gibi bir vssini bile göremedik..
Roger hükümeti yıkacak gücü olsa bile yıkmazdı. Sınırlı bir ömrü kalmıştı. Ardında kaos bırakmazdı. Onun yerine kendisinin yapmak istediklerini yapması için bir hazine bıraktı.

Yani Roger-KK
Ray,Shanks-Yonkou
Onlar sadece bi süre bulunup WBnin yanına geçmişler. Üstelik bizde önemli ittifaklar var. Law gibi veya Filo gibi veya Marco gibi , Jinbei gibi belki belli dönemlerde yardımcı olan Ray gibi, Mihawk gibi, İva gibi, Hancock gibi hatta devrim ordusu gibi. Kk tayfasıyla esas güç farkını bu adamlar oluşturacak. Rogerda daha geniş bi tayfa vardı ve 20-25 yıldan fazla korsanlık yaptı. Tecrübe farkı elbette ki vardı bizim tayfayla ama öyle tayfasında Linlin+Kaido+Aokiji+Akainu barındıracak bi adam yok. Kk da olsa yapamaz bunu.
Senin dediğin gibi 1Kk 2yonkou 2 amiral yoktur Rogerda. Shanks o zamanlar güçlüdür ama bu seviyede değildir.
Sanji ve Zoro amiral dengi olur seri sonunda ama 2 yonkou bekleme bence. Hayal kırıklığı yaşarsın.

Akainu diyince bile adam Kaido diyor en tepe ile kıyaslıyor söyleneni.Şu an için Kaido > All diyor mangaka seçiminizi ona göre yapın. :) Hepsi devrilir Kaido ayakta kalır.Adam ölümsüz.Zarar verebilmek bile maharet istiyor ki bunu kendisi bile başaramıyor.

Akainu diyince bile adam Kaido diyor en tepe ile kıyaslıyor söyleneni.Şu an için Kaido > All diyor mangaka seçiminizi ona göre yapın. :) Hepsi devrilir Kaido ayakta kalır.Adam ölümsüz.Zarar verebilmek bile maharet istiyor ki bunu kendisi bile başaramıyor.
+olarak yonkoularinda oyle sanildigi gibi birbirlerine denk olduklarini dusunmuyorum.Kaido mesela farklu bir seviyede.

Dragon çok küçümseniyor. Yalnız Saka ve Kaido varken bu vs sonucu belli. Kafa kafaya giren 2 azman aynı takımda. 2.takım alır.

Hım garpla kara kralı genç olarak değerlendiriceksek eğer; genç reyligh içinden geçer akainunun. Garp kaidoyu alır, dragonuda yonku seviyesi bekliyorum. Oyum ilk takıma. :a:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık