Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Zoro - Law - Hawkins

Sizce hangisi ?

• 3 isim de aynı ligdedir.

• Law > Hawkins > Zoro barizdir.

• Zoro hepsinden güçlüdür.

• Hawkins en güçlüleri çıkıp şaşırtabilir.

• Law>Zoro>Hawkins

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Zamanında law>zoro>hawkins demişim.

Yorumumu aramayacağım da ödüle bağlamışımdır kesin. Hawkins 2 yıl yeni dünyada kaptanlık yaptığı halde oraya yeni gelmiş sağ kol zoro kadar ödülü varsa bunu güce bağlarım ben.

Zoro top 3 süpernova dışındakilerden zaten güçlüydü. Ama lig olarak ordaydı derim.

Enma top 3’e yaklaştırmıştır. Ama law’ı henüz alamaz.
Enma’dan önce kesme gücünde bile law daha iyi şeyler gösterdi. Artık o konuda üstün değilse bile meyvesinin binbir türlü gücü sayesinde kazanır.

Son düzenleme:
Killer niye ölüyor ? Smile yediği için mi ?
Bir tane YouTube teorisyeni var şuana kadar %90 tutturdu killerin ölmesi üzerine bir teori yapmıştı. Smile yemesi. Kidin önceden tasarlanan tek süpernova olması ve ona rağmen killerin tasarlanmış olması,
Odanın cevapları ve karakterin özensiz olması,hawkinsin verdiği oran yüzünden yüksek ihtimalle öleceğini söylemişti. Adamın ismi bile özensiz seçilmiş. Çok fazla şey vardı teoride gayet aklıma yattı o yüzden. İstiyorsan paylasiyim sende bak :)

Yorumumu aramayacağım da ödüle bağlamışımdır kesin. 2 yıl yeni dünyada kaptanlık yaptığı halde anca oraya yeni gelmiş sağ kol zoro kadar ödülü yoksa bunu güce bağlarım ben.

Zoro top 3 süpernova dışındakilerden zaten güçlüydü. Ama lig olarak ordaydı derim.

Enma top 3’e yaklaştırmıştır. Ama law’ı henüz alamaz.
Enma’dan önce kesme gücünde bile law daha iyi şeyler gösterdi. Artık o konuda üstün değilse bile meyvesinin binbir türlü gücü sayesinde kazanır.
Law, zoroyu kesemez. Hakisini aşamaz enma varken.

Yorumumu aramayacağım.
Al reis amme hizmeti.
Law>zoro>hawkins

Zoro law’a baya yakındır. Aynı ligde diyebilmek için henüz erken. Ben aynı ligde çıkabilir diye tahmin ediyorum.

Ben dresrosa luffy’nin g4’süz halini law’la aynı ligde görüyorum. Bu düşüncemin sebebi de dof karşısındaki performansları . Luffy muhtemelen çok az farkla da olsa daha güçlüydü.

Zoro ve g4’süz luffy arasında ise zaman atlamasından öncesine kıyasla daha az fark vardır tahminimce. Çünkü luffy g4’e ve kral hakisine zaman harcarken zoro busohoku ve kılıç ustalığı kastı sürekli. Zaman atlaması öncesi ne kadar fark vardı dersek:

Luffy 4000 dourikili lucci’yi ölümün ucuna gelerek yendi. Lastik meyvesinin yumruk ve tekmeye dayanıklılığı olmasa belki de yenemezdi. Ayrıca lucci gear 3’ü blöf sanıp gereksiz yere kritik bi darbe yemişti.

Zoro ashura kullandığı zaman 2200 dourikili bi adamı rahat yendi. Tabi ashura yokken eşitti sayılır.

Ben hep zoro’yu 2500-2800 dourikilik bi adam eder diye düşündüm. Luffy’i ise 3500’dür diye düşündüm.
Bu douriki ölçümü değil yanlış anlaşılmasın. O dourikideki rokushiki kullanıcılarına denklerdir diye düşünüyorum sadece (meyveleri saymazsak).

dresrosadaki g4’süz luffy ile zoro arasındaki fark daha da azsa law ve zoro aynı ligde olabilir diyorum. Ama mesajın başında yazdığım gibi bekleyip görmek lazım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık