Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Zoro - Law - Hawkins

Sizce hangisi ?

• 3 isim de aynı ligdedir.

• Law > Hawkins > Zoro barizdir.

• Zoro hepsinden güçlüdür.

• Hawkins en güçlüleri çıkıp şaşırtabilir.

• Law>Zoro>Hawkins

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Sanji’s origin story (to be more precise: “his birth, İn 2016 !!!

Valla reis bilgi böyle verildi.
Hani yalan yok ben de o arc sanji’den özel bir dövüş bekledim ama dövüşü olmadı diye Oda’yı suçlayamam çünkü öyle bir söz vermedi.
Adama kelepçe mi dersin tehdit mi dersin pasta mı dersin yani dövüşmemesi için her şeyi yaptı Oda.
Yani adam luffy hariç kimseyi dövüştürtmedi.
İleriye dönük sakladığı çok belliydi.
Zaten eline suit’i verince daha emin oldum.
@Daredewill 'e de 10 kere demişimdir bence. Ben dememiş olsam bile forumun aktif üyelerinden olduğu için görmüştür. O bilerek çarpıtıyor ya da olayları kendi dünyasında yaşamak gibi bir zevki var. :oleyo2:

@Daredewill 'e de 10 kere demişimdir bence. Ben dememiş olsam bile forumun aktif üyelerinden olduğu için görmüştür. O bilerek çarpıtıyor ya da olayları kendi dünyasında yaşamak gibi bir zevki var. :oleyo2:
Ben aksini söylememiyorum ama Sanji yılından fanları bile bir şeyler bekledi diyorum, bu inkar edilemez. Güç olarak geri attı işte. Bunu kabul etmek zor değil.

Ben aksini söylememiyorum ama Sanji yılından fanları bile bir şeyler bekledi diyorum, bu inkar edilemez. Güç olarak geri attı işte. Bunu kabul etmek zor değil.
Benim derdim Sanji yılının çarpıtılmasından, fanların ne bekleyip beklemediği konuyla ilgisiz sonuçta. Sen yine güç olarak geri attı de ama Sanji yılını atma ortaya.

Yahu aç bak internete Sanji yılı dendiği zaman globalde ne anlamış insanlar.

Ben bir kavram öne atıp belirtiyorsam detayları,neyi ima ettiği önemli değildir ne olarak anlaşıldığı önemlidir insanların oradan leblebiyi anlamalarını beklemek saçma olur.Terim olarak algılandığında sonuca bakar insanlar başka birşeye değil Sanji yılı açıklaması da o yüzden bu anlama gelir bunu bilmeleri lazım.Sonuçta bu sene Sanji hikayesi yada geçmişi olacak falan dememiş adamlar dümdüz bir açıklama tek bir beklenti yaratacak bir söylem ortaya atmışlar " Sanji yılı " diye.

Genel olarak her sanji yılını açıkladığında para kazansaydın zengindin şu an :)
Sonuçta beklenti böyle bir şey ya tutar ya da tutmaz. Benim demek istediğim beklenti ve sanji yılının alakasız olduğu.
Şahsen Oda sanji’yi geri atmak isteseydi ne suit verirdi ne ödülünü arttırırdı sen böyle düşünüyorsan saygı duyarım.

Law'ı beklemediğim kadar baskın çizmiş Hawkins karşısında. Henüz görmediklerimiz olabilir ama belki de Law bir üst ligdedir, bu bölüm kafamdaki düşünceyi sarstı biraz bu ikisi konusunda. Law'dan da hiç hazzetmem normalde ama bayağı iyiydi bu bölüm, beni bile etkiledi :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık