Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Zoro - Law - Hawkins

Sizce hangisi ?

• 3 isim de aynı ligdedir.

• Law > Hawkins > Zoro barizdir.

• Zoro hepsinden güçlüdür.

• Hawkins en güçlüleri çıkıp şaşırtabilir.

• Law>Zoro>Hawkins

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Eskiden ben de bu şekilde düşünürdüm ama Kral hakiyi çok üste taşıdı, kullanabilenler için iki sıfır önde başlama.
Orada kastettiği h.hakiyi saldırıya ekleme özelliği bence. Bunun için hali hazırda h.hakiye sahip olman gerekiyor demek istediler bence.
Kral hakiyi saldırıya eklemenin büyük bir farklılık yarattığı ortada. Ben bunu zaten reddetmiyorum. Benim laf ettiğim insanları kıyaslarken kral hakinin otomatikman o kişiyi diğerlerinden daha güçlü çıkardığı görüşü. Koca Marine'de kral haki sahibi tek kişi Sengoku'ymuş mesela. Adam filo amirali kral hakiyi saldırısına ekleyebiliyordur da. Bundan yola çıkarak Garp-Sengoku anketinde de Sengoku yener mi diyeceğiz o zaman? Ya da Marine'in en güçlüsü Sengoku'dur mu diyeceğiz?

Kral hakiyi saldırıya eklemenin büyük bir farklılık yarattığı ortada. Ben bunu zaten reddetmiyorum. Benim laf ettiğim insanları kıyaslarken kral hakinin otomatikman o kişiyi diğerlerinden daha güçlü çıkardığı görüşü. Koca Marine'de kral haki sahibi tek kişi Sengoku'ymuş mesela. Adam filo amirali kral hakiyi saldırısına ekleyebiliyordur da. Bundan yola çıkarak Garp-Sengoku anketinde de Sengoku yener mi diyeceğiz o zaman? Ya da Marine'in en güçlüsü Sengoku'dur mu diyeceğiz?
Kral haki kullanabilene güzel güç sağlıyor hatta fazla büyük bir güç ama her kral haki sahibi bunu kullanamadığından dediğinde haklısın Marco ben Zoro'nun da kullanabileceğini düşünüp yazdı onu.

Kral haki kullanabilene güzel güç sağlıyor hatta fazla büyük bir güç ama her kral haki sahibi bunu kullanamadığından dediğinde haklısın Marco ben Zoro'nun da kullanabileceğini düşünüp yazdı onu.
Kral hakiyi kullanabilmek konusu da çok tartışılır. Luffy çatıda Kaido'ya ilk saldırdığında adam flashback yaşıyor ve zirve adamları görüyor. Hepsi de kral haki sahibi tipler. Herhalde kral hakiyi de saldırılarına ekleyebiliyorlardır. Bunun dışında Marine'e defalarca yenilmiş. Ama vücudunda kalıcı iki yara var. Birini Oden bizatihi kendi açtı, diğerinde Oden aurası taşıyan kılıç kullanıldı. Bizim Luffy bile kalıcı iz bırakamadı düşün. Bu ne demek şimdi? Oden hepsinden güçlü demek mi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık