Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Zoro - Law - Hawkins

Sizce hangisi ?

• 3 isim de aynı ligdedir.

• Law > Hawkins > Zoro barizdir.

• Zoro hepsinden güçlüdür.

• Hawkins en güçlüleri çıkıp şaşırtabilir.

• Law>Zoro>Hawkins

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Zoro kral hakiyi saldırılarına bilinçsiz de olsa ekledi. Bunu öğrenecek potansiyel var. Seride bunu yapabilen sayılıdır. Law'da kral haki var mı daha o belli bile değil. Şu an Zoro açık ve net öndedir.
@Ölüm Cerrahı
Bekleyip görelim. Sen beklenti üzerinden gidiyorsun.
Ayrıca Luffy-Law-Kidd in beraber resmedilmelerinin altı boş kaldı. Kidd ve Law hala bekleneni veremedi. Luffy 2v1 bile alabilir onları. Hala "Oda yan yana çizdi" demek avuntudan öte birşey değil şu saatten sonra.
Avunmak? Bunu en çok Zoro fanlarında gördüm. Oda'nın boşuna o şekilde yapmadığını iyi bir okuyucu zaten bilir. Altı boş kaldı demek şuan için erken konuşmak demektir. Kral hakisinin olması çok bir engel teşkil etmiyor. Kaido-Mom gibi kullanamadıkları sürece fos.

Bu iki karakteri direkt bir Aşureye perte çıkartıyorlar. Öyle kolay mı? Hadi madem Zoro alsın Gamma'yı Mess'i yesin naneyi.

Nabalım üçlü vs konusunda don chinjao mu tartışalım hacı? Kral haki bi cacık değil demeye getiriyorsun da yanlış yerlerden giriyorsun
Kral hakiyi güç kıstası olarak görmenin yanlış olduğu anlaşıldığı sürece bence gayet doğru yerlerden girmişim demektir. Don Chinjao tartışmaya niyetim yok ama 3lü vs muhabbetinde kral haki mevzusu açıldığı sürece kral hakiyle alakalı her muhabbet uygun olur bence konuda.

Kral hakiyi güç kıstası olarak görmenin yanlış olduğu anlaşıldığı sürece bence gayet doğru yerlerden girmişim demektir. Don Chinjao tartışmaya niyetim yok ama 3lü vs muhabbetinde kral haki mevzusu açıldığı sürece kral hakiyle alakalı her muhabbet uygun olur bence konuda.
Eskiden ben de bu şekilde düşünürdüm ama Kral hakiyi çok üste taşıdı, kullanabilenler için iki sıfır önde başlama.

Orada kastettiği h.hakiyi saldırıya ekleme özelliği bence. Bunun için hali hazırda h.hakiye sahip olman gerekiyor demek istediler bence.

Son 5 sayıyı okuyup hala böyle düşünmekte ne biliyim

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık