Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] YU-GI-OH! Duel Links

@kadir †. 3 Wyvern 2 Gozuki mio_O Bende sadece bir Wyvern var ve Gozuki yok :( Bu desteyle KoG olman gerekiyor :D
Ben de bu ay bu desteyle KoG oldum. Fakir destesi :D Şu Legend 3'te 5 defa üst üste kazanmak zor oldu tabi.

Ben şu Mako'nun destesiyle Legend 3'e kadar geldim. Rating 8.1 yazıyor da güçten ziyade strateji işliyor sanırım.
Üst liglerdeki destelerin çoğu stratejik zaten. Rastgele bir desteyle zor biraz. Gördüğüm en güçlü desteler Gozuki, Toon ve Tea'nın deste yok etme destesi. Ya da bana en çok sıkıntı çıkaran mı diyeyim :D Tea'nın destesi çok can sıkıcı. Bir kaç turda destenin çoğu kartını mezarlığa gönderiyor. Saldırıp saldırmaman pek bir şey ifade etmiyor. Ona karşı en iyi deste Toon destesi. Çünkü doğrudan saldırması çok büyük bir avantaj. Özellikle şu Toon Barrel Dragon çok büyük bir destek oldu Toon destesine hem doğrudan saldırıyor hem de sahadaki bir kartı yok edebiliyor. Tabi yazı tura doğru gelirse.

Şu an en güçlü destek Cyber Angel destesi. Alexis Rhodes farmlayarak desteyi tamamlayabiliriz. Yakın zamandaki KC bu deste çok canınızı yakar. Şimdiden hazırlığı yapın derim.

Nihayet King of Games'e çıktım yeniden :D Red Eyes Zombie Beatdown:mincika:
4. Düellomda Divine Wrath kurtardı beni :D Yoksa Paracide mahvediyordu beni :D Enemy Controller, Cyber Angel destesinin antisi. Dakini'yi kendi sahana getiriyorsun sonra da mezarlığa gönderiyorsun. Bayağı karşıma çıktılar hep bu stratejiyle yendim.

Son düzenleme:
Nihayet King of Games'e çıktım yeniden :D Red Eyes Zombie Beatdown:mincika:
4. Düellomda Divine Wrath kurtardı beni :D Yoksa Paracide mahvediyordu beni :D Enemy Controller, Cyber Angel destesinin antisi. Dakini'yi kendi sahana getiriyorsun sonra da mezarlığa gönderiyorsun. Bayağı karşıma çıktılar hep bu stratejiyle yendim.
REZD en iyi destelerden birisi. Yakında gelecek KC için ideal destelerden. Şu an en iyi desteler Ninja,REZD,REBD,TBD, CA (En iyisi)

Oyunda birbirimizi ekleyip Vagabond gönderelim.

Benim Duelist İdm: 614-507-323 ekleyin arada savaşırız.

REZD en iyi destelerden birisi. Yakında gelecek KC için ideal destelerden. Şu an en iyi desteler Ninja,REZD,REBD,TBD, CA (En iyisi)

Oyunda birbirimizi ekleyip Vagabond gönderelim.

Benim Duelist İdm: 614-507-323 ekleyin arada savaşırız.
KC'ye güzel kartlar koymuşlardır umarım. Koydukları kartlar bende olunca oynayasım gelmiyor pek. Ne bileyim oyuna hiç koymadıkları özel kart olsa güzel olur. Tüm farmlanan kartlar var bende hemen hemen.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık