Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] YU-GI-OH! Duel Links

Warm Worm şu anda çok iyi çünkü çoğu deste çabuk kart çekme üzerine yoğunlaşmış. Toon, REZD, REBD hepsi desteden kart çekmeye yönelik desteler.

Warm Worm şu anda çok iyi çünkü çoğu deste çabuk kart çekme üzerine yoğunlaşmış. Toon, REZD, REBD hepsi desteden kart çekmeye yönelik desteler.
Dün KoG'a çıkmadan önce yendiğim beş destesin ikisi Warm Wormdü :D Doğrudan saldırdığım için çok fazla sorun olmadı ama yine de sıkıntı çıkardı :D Şu Legend 3'ten sonra 5 defa üst üste yenmek olmasaydı keşke. Çok zor oluyor. Kaç defa 3-4. düelloda yenildim ve baştan başladım yenmeye.

Rank atlama işi tamamen şans ya. Ben bakıyorum adamın son maçı direk Surrender tuşuna basıyorum :D O kadar kanser bir lig atlama sistemi olamaz. En son WCS elemelerinde KOG olmak için uğraştım oldum.

134. falan oldum bıraktım. O zamanl HHG efsane oluyordu.

Rank atlama işi tamamen şans ya. Ben bakıyorum adamın son maçı direk Surrender tuşuna basıyorum :D O kadar kanser bir lig atlama sistemi olamaz. En son WCS elemelerinde KOG olmak için uğraştım oldum.

134. falan oldum bıraktım. O zamanl HHG efsane oluyordu.
Ben de Plat 3'te takılı kalmıştım :( Bence belli bir sayı olmalıydı. Misal 250 zafer kazanan King of Games olsaydı. Daha iyi olurdu. Burada 4 zafer 1 yenilgi diye gidince King of Games olmak zorlaşıyor. Neyse ki kart falan veriyorlar şimdi. Eskiden o da yoktu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık