Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] YU-GI-OH! Duel Links

Şu 3sd skili bir bana çıkmadı gitti ya. Desten oldukça güzel. Toon Rollback de faydalı olur bu desteye.

Ben de normal toon destesi kullanıyorum. 3sd olmayınca Barrel Dragon da iş yapmıyor haliyle.

Diğer destem de Phoenix destesi. o biraz daha dengeli bir deste. 7k gem var yeni decki bekliyorum.

Şu 3sd skili bir bana çıkmadı gitti ya. Desten oldukça güzel. Toon Rollback de faydalı olur bu desteye.

Ben de normal toon destesi kullanıyorum. 3sd olmayınca Barrel Dragon da iş yapmıyor haliyle.

Diğer destem de Phoenix destesi. o biraz daha dengeli bir deste. 7k gem var yeni decki bekliyorum.
Toon Barrel Dragon her türlü kartı hedef alabiliyor kendisi dahil. O özelliği çok iyi. Ama düşman eline geçince kendini yok edebiliyor. O kötü biraz. Başıma geldi bir iki defa. Aslında Tribute Doll ile kolayca çağrılabilir ama gelmedi bir türlü Card Trader'a. Nephtys destesinde iki tane tek Nephtys olduğu için yapmadım.

Düşman eline geçmesi baya zor çünkü Toon kingdom var. TK ile kartı hedef alamıyorsun. Büyük ihtimalle TK yokken kaptırdın.

Ben de TBD 2 tane var. Üçüncü çıkmadı bir türlü. Bu kartta sağlam ama sırf bunun için Electric Overload açmaya gerek yok bence.

Ben de TBD 2 tane var. Üçüncü çıkmadı bir türlü. Bu kartta sağlam ama sırf bunun için Electric Overload açmaya gerek yok bence.
Bir sürü iyi kart var o pakette. Chiron, Angmarl, Ninja kartları, Spirit kartları, Union kartları, Ice Barrier kartları falan. Chiron çok zor anlar yaşattı bana :D Ama genele bakınca Dawn of Destiny daha iyi.

Main Box olduğu için baya masraflı. Üstelik neredeyse bütün UR kartlardan 3 tane lazım. Yani biraz zengin olmak lazım. F2P olan adam yemeyip içmeyip bu desteye yüklenmeli.

Main Box olduğu için baya masraflı. Üstelik neredeyse bütün UR kartlardan 3 tane lazım. Yani biraz zengin olmak lazım. F2P olan adam yemeyip içmeyip bu desteye yüklenmeli.
Aynen biraz öyle. Ama Ice Barrier ve Ninja kartları ucuz. Ice Barrier tek turda bitirebiliyor. Ama şimdiye kadar rastladığım en zorlu deste Red Eyes Zombie Beatdown destesi ve Warm Worm destesi. Özellikle Warm Worm destesi kısa sürede rakibin destesini bitiriyor. Toon destesi dışında yenmek zor. Çünkü canavarlarına saldırmak zorundasın. Toon destesinin doğrudan saldırma özelliği çok iyi ve ucuz bir deste. Çok fazla pakete gerek yok. Kartlarını çoğu karakterden veya Card Trader'dan elde edilebiliyor.

Red Eyes Zombie destesi de fena pahalı ya. 3 Gozuki 3 Wyvern lazım ona da :D

Yeni başlayanlar için en iyi desteler: Naturia Beatdown, Toon ve Phoenix desteleri. Gemlerini en efektif kullanacakları 3 deste.

Warm Worm destesini bir ara deneyeceğim. 2 Warm worm var ben de.

Red Eyes Zombie destesi de fena pahalı ya. 3 Gozuki 3 Wyvern lazım ona da :D

Yeni başlayanlar için en iyi desteler: Naturia Beatdown, Toon ve Phoenix desteleri. Gemlerini en efektif kullanacakları 3 deste.

Warm Worm destesini bir ara deneyeceğim. 2 Warm worm var ben de.
Bende bir tane tek var :D Hatırlıyorum tek turda 10 kartımı mezara göndermişti rakip :D Çok pis bir deste :D Saldırsan bir dert saldırmasan bir dert.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık