Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] YU-GI-OH! Duel Links

Massivemorph kanser deste ya bir şey yapamıyorsun ağır ağır öldürüyor. 600 ve 700 atk lı canavarlar direk salırıyor. Lava golem zaten kanser.

Plant destesiyle ben de karşılaştım yenildim. Garip bir kombosu var ne olduğunu anlamadan yendi adam beni :D

Massivemorph kanser deste ya bir şey yapamıyorsun ağır ağır öldürüyor. 600 ve 700 atk lı canavarlar direk salırıyor. Lava golem zaten kanser.

Plant destesiyle ben de karşılaştım yenildim. Garip bir kombosu var ne olduğunu anlamadan yendi adam beni :D
Bir de sahaya Amazoness Swordsmowan'i koyuyor genelde. O karttaki tüm savaş hasarını rakip alıyor :D Genelde Half Shut kullanarak Amazoness Swordsmowan'i güçsüzleştiriyor aradaki tüm hasarı rakip yani ben alıyorum :D Massimorph doğrudan saldırmayı engelliyor. Doğrudan saldırsan bile arkaya Golden Apples koyuyor :D Sahanı doldursan Lava Golem geliyor. Lava Golem'i Mask of Accursed ile kitliyor :D

O deste gerçekten kanser ediyor zaten.

Bu arada oyunda zorlananlar varsa ya da destesi hakkında konuşmak isteyen varsa rahatça yazabilir. Elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız. Önümüzde Konami Cupda güzel savaşlar veririz.

O deste gerçekten kanser ediyor zaten.

Bu arada oyunda zorlananlar varsa ya da destesi hakkında konuşmak isteyen varsa rahatça yazabilir. Elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız. Önümüzde Konami Cupda güzel savaşlar veririz.
Lava Golem ve Amazoness Sword Woman olmasa neyse. Onlar işi bozuyor. Yoksa Sergeant Electro mahvediyor o desteyi. Çünkü tuzak kartlarının çoğu saldırı istiyor. Sergeant Electro kolayca kitleyebiliyor onları.
Bazen Dark Paladin, Horus gibi desteler sıkıntı çıkarıyor. Onun dışında çok zorlandığım deste yok.

Tekrar KoG'um.
ve bunu sıradanlaşmış desteleri kullanarak değil, kendi yaptığım deste ile başardım. :cool:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık