Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] YU-GI-OH! Duel Links

Sonunda ben de 1-2 gün biraz çabalamayla KOG oldum. Ben de REZD kullandım ama benim ki baya ucuz versiyonu. Gozuki için bütün desteyi açmak istemediğim için daha ucuz olan versiyonu kullandım. Bacon Saver beni bir çok kere kurtardı REZD için tavsiye ederim. Mezarlıktayken saldırıyı engelleme özelliği var ve bu ekstra REZD demek.

Champion's Vigilance ve Machine Angel Ritual kartı Limited (1 tane) ve Red Eyes Spirit Semi-Limited (2 tane) olacakmış 6 Kasımdan itibaren. Neyse ki destemi çok etkilemedi. Red Eyes Spirit yerine başka bir şey koyacağız artık.

Ben 1 tane Wyvern ve 1 gozuki eklerim tamamdır. Spirit ve İnsight çıkartırım. 2 spirit kalınca 3 insigtta fazla olur gibi. İdeali 3 gozuki 2 wyvern destenin.

TBD 2 tane vardı bu eventte 3. alabilirsem güzel bir deste yapabilirim. Ama şu 3sd bir türlü düşmedi. 100 kere farmladım gene düşmedi. Card Guard ile güzel kombo olur TBD.

Ben 1 tane Wyvern ve 1 gozuki eklerim tamamdır. Spirit ve İnsight çıkartırım. 2 spirit kalınca 3 insigtta fazla olur gibi. İdeali 3 gozuki 2 wyvern destenin.

TBD 2 tane vardı bu eventte 3. alabilirsem güzel bir deste yapabilirim. Ama şu 3sd bir türlü düşmedi. 100 kere farmladım gene düşmedi. Card Guard ile güzel kombo olur TBD.
Zaten Red Eyes Zombie Dragon'u çağırmanın 3-4 yolu var. Çok sıkıntı olmadı. Ama normal Red Eyes kullanıcıları sıkıntı çekecek biraz. Çünkü Champion's Vigilance çok sağlam bir kart.

3sd skili niye çıkmıyor arkadaş. Kaç gündür farmlıyorum bir türlü düşmedi. Onun yerine en az 50 tane skill düştü. Hepsi de geme çevrildi. Neyse bir şekilde düşecek artık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık