Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yonko - Güç Dengeleri

Marco hem aokiji'ye hem kizaru'ya vurmayı başardığı halde zerre kadar zarar veremiyo. Amirallere vurup da zarar veremeyen tek kişi marco sanırım. WB vurabildiği zaman inletti, jozu vurabildiği zaman gene hasar verdi, rayleigh vurabildiğinde hasar verdi. Ama marco vurabildiği halde bişey yapamadı bu da fiziksel gücünün bi jozu seviyesinde olmadığını gösterir bence.
Pekoms'un marco'yu yenmesi mümkün değil. Marco şimdiye kadar gördüğümüz en dayanıklı bi kaç kişiden biridir. Kizaru'dan lazer yiyip, garp'tan yumruk yiyip hiçbişey olmamış gibi davranabilecek çok karakter yok. Savunma anlamında da gördüğümüz en iyilerden biridir marco, dolayısıyla pekoms'un marco'yu yenmesi olası değil. Marco'nun zarar verme kapasitesi kendi seviyesi içindeki en düşük kişidir bence. Dandik bi pençesi ve haki'li tekmeleri dışında bi numarası yok. Marco'nun da pekoms'u yenebileceğini sanmıyorum. Marco'nun karşısına garp,shanks gibi üst düzey rakipler çıkmazsa hiçbi şekilde yenilmez. Aylarca, yıllarca dayanabilir rakibine.

Yonkou'lara gelirsek; WB bütün gücü ve azametiyle savaşa giderken karşısına çıkıp onu durdurabileceğini düşünen bi kaido varken ve o kaido'yu engelleyebilen bi shanks varken, BB iki hayvani meyveye sahipken ve büyük ihtimalle dünyanın en güçlüsü olmuşken onu sallamayıp WB'nin adalarının tamamını ona bırakmayan bi big mum varken ben o güçlüdür bu üstündür diyemem. Eldeki bütün veriler bunlar aynı seviyenin adamıdır, bunların gücü denktire işaret ediyo.

WB'nin tayfasının çöp olmadığına inanlar shanks gelip şov yaptığında ayakta kalan 15 kişiye tekrar baksın. 14 tümen komutanı + WB dışında ayakta durabilen yok, h. haki'nin varlığından haberdar değiller ve savaş meydanında gördük ki Vista'dan sonraki tümen komutanları dahil alayı çöp.

jozu hasar verdıde ne oldu dondurma oldu.. rayleıgh verdı ne oldu her tarafından ter aktı uzasa dayak yıcektı.. wb yuzunun yarısı gıttı.. akaınudan aldıgı yaralar yuzunden oldu.. bunları unutmamak lazım.. marco nun saldırısı vısta ve jınbe kadar yok dıyosan bılemıcem.. pekoms u tek atamasada mutlaka sonunda pataklayacaktır.. anka>kaplumbaga avlar dogada unutmayın :D

ayrıca luffy kral hakı patlatmadı mı savasta nerde sadece tumenler mı ayakta kaldı.. bır suru ezık korsanda vardı.. shanks gelıncede hıc hatırlamıyorum oyle bır sey ben orda sadece marco ve jozuyu gordum tumen komutanı olarak sen nerde gorduysan banada goster..

yonko konusunda katılıyom sana hangısı guclu bellı olmaz :D
Ne demeye çalıştığını anlamıyorum. Hasar veremeyen, hasar verenden daha mı güçlüdür diyosun? Jozu, rayleigh, WB dokunabildiklerinde hasar verdi mi vermedi mi? Marco dokundu ama zarar veremedi. Sonrasında yenmiş, yenilmiş yada hiçbi zaman yenemezmiş konuyla ilgili değil. Alakasız bişey söyleyip bunları unutmamak lazım diyosun.

Anka kaplumbağayı avlar dedikten sonra sana neden cevap yazıyorum bende bilmiyorum. Doğa da anka'yla at arasında nasıl bi mücadele var? Orda kim kimi avlıyo?

Zaten luffy'nin bilinçsizce kullandığı haki'yle shanks'ın şovu aynı şey. Yazmayı bilmesen de saymayı bildiğine inanıyorum. Hiç üşenmedim mangadan aradım o sayfayı buldum. Sonra bazı sayma özürlü arkadaşları da düşünerek ayakta gördüklerimin üzerine birer nokta koydum. Say bakalım kaç nokta var

BB'nin en güçlü Yonkou olabileceğini düşünüyorum ama Shanks'ı da küçümsememek gerekiyor, diğer ikisi ise tamamen sürpriz, ne olacağı pek belli olmuyor .)

Eski: WB, Kaidou, Linlin, Shanks
Yeni: Kaidou, Linlin, Shanks, BB

(Kaidou ile linlin ve Shanks ile BB yer degisebilir)

Shanx kolunu kaybetmeden once gene yonku oldugunu dusunursek kolunu kaybetmesine ragmen bir savas cikmamis(ona saldirmaya calisan bir baska yonkou) shanx gercekten cok fazla guclu. Eb bu tarz
İslerle ilgilenmediginden de amaci sadece aile kurmak oldugundan ve shanks i afam olarak gordugunu dusunursek

Wb
Shanks
...
...

Benim fikirlerim değişti.:D 2 yıl sonra Shanks en güçlüdür diyordum ama Kaidou felan çıktı en güçlü yaratık denildi.Dofy'de tırsıyor Kaidou'dan.:DKaidou bana en güçlüsü gibi gelmeye başladı.:D ya da Shanks ile denk belli olmaz.bb ile bigmom arasında da gidip gelmeye başladım.bb'yi ve bigmom'u görmek lazım.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık