Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Arkı'nda Neler Olur? Kaido Nasıl Devrilir?

İlgilisine:

Wano arc öncesi samuraylar hakkında malumat edinmek isteyenlere tavsiyem, Alev Alikoç Sargın'ın şöyle bir yüksek lisans tezi var okunabilir.

Samuray tarihi, kültürü ve felsefesinin anime örneklerinde yansıması: 'Rurouni kenshin' anime örneğinin incelenmesi:

https://tez.yok.gov.tr/UlusalTezMerkezi/tezSorguSonucYeni.jsp

Okumaya üşenen varsa google play'den @Voice Aloud Reader uygulamasını indirin tezi yükleyip kulaklığı takıp dinleyebilirsiniz.

İlgilisine:

Wano arc öncesi samuraylar hakkında malumat edinmek isteyenlere tavsiyem, Alev Alikoç Sargın'ın şöyle bir yüksek lisans tezi var okunabilir.

Samuray tarihi, kültürü ve felsefesinin anime örneklerinde yansıması: 'Rurouni kenshin' anime örneğinin incelenmesi:

https://tez.yok.gov.tr/UlusalTezMerkezi/tezSorguSonucYeni.jsp

Okumaya üşenen varsa google play'den @Voice Aloud Reader uygulamasını indirin tezi yükleyip kulaklığı takıp dinleyebilirsiniz.
Az biraz bakayayım dedim tarama sonucu sıfır kayıt bulundu diyor. :(

Bence wanoda kaido dusecek ve cok epik bir savas gorecegimize inaniyorum. Zoro bu arc bence, dresroba arctaki rebecca gibi olacak ( kastim kiz gibi olacak degil, luffy den buyuk bir iyilik isteyecek). Bence zoronun kaido ile bir bagi cikacak. Herkez shogun falan diyo ama bence direkt kaido ile bir bagi cikacak. Luffy geldigi zaman adaya luffyden kaidoyu yenmesini isticek. Bu arada mom a suikast i gerceklestiren bege luffynin kaidoyu indirecegini ogrenince law ittifaki falan oda ekibe katilacak. Straw hat fleet i bir daha gorecez. Bege ve law plan yaparken luffy i et yerken gorecez. Bu arada dunyanin calkalandigini ogrenirler dragonla ilgili bir kac bisi goruruz.( bence olmez oda luffy ile dragon u karsilastiracak bir yede gibime geliyo.) Luffy ve begenin odulleri artmis. Luffy su anda 900m degerinde bege ise 850m ve bence yeni bir yonkou gorecegiz yeni dunyadan gormedigimiz birisi olacak ama luffylere cok yardimi dokunacak sonralari.

Oduller ise wanodan sonra :

Luffy 1.4m
Bege 1.1m
Law 0.95m
Kid 0.9m
Drake 0.85
Apoo X :ühü:
Killer X :ühü:
Zoro 0.8m
Sanji bm sonrasi 0.4m wano sonrasi 0.77 m
Ussop 0.4m
Franky 0.3m

BM'nin ineceğini düşündüğüm için wano da Kaido'nun inmeyeceğini düşünüyorum.Sanji'nin bu arc power up almasını Zoro'nun da wano da power up almasını bekliyorum.Mihawk ile ilgili bazı şeyler görürüz.

BM'nin ineceğini düşündüğüm için wano da Kaido'nun inmeyeceğini düşünüyorum.Sanji'nin bu arc power up almasını Zoro'nun da wano da power up almasını bekliyorum.Mihawk ile ilgili bazı şeyler görürüz.
Bence de Mihawk ı görücez fb olarak Düyanın En İyi Kılıç Ustasının samurayların ülkesini ziyaret ettiğini ve ordaki kılıç ustalarınıda yendiğini düşünüyorum.

Basit bir hesapla 9-10 tane yonko komutanı seviyesinde ( Luffy Zoro Kid Law Drake Inu Neko Marco Jozu Vista ) adam olacak bence Kaidoya bunlardan en az 5 kişi dalar. Kaidonun 3 yikimcisi vardı Shogun da o güçte vardır.
Shogun vs Zoro
1. Yıkımcı vs Jozu
2. Yıkımcı vs Vista
Zaten Jack suyun altında kaldı.
Kaido vs Luffy Kid Law Marco Drake
Inu ve Neko Jack gelirse onunla aksi taktirde Shogunun adamlarıyla dövüşür.
Kimsenin ödülü 1m yi geçmez.

Yeni amiral kadın olursa Tsuru'nun ekipten olacağını düşünüyorum. Doflamingo'nun flashbackinde olup da güncel zamanda Dressrosa'ya geldiklerinde olmayan bir kadın vardı sanırım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık