Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Arkı'nda Neler Olur? Kaido Nasıl Devrilir?

Ödüller çok uçuk olmuş.Seri sonlarında anca öyle ödüller olur.
Apoo büyük ihtimalle ihanet edecek hatta %98 diye oran da vereyim.
BM bu arc düşerse bir dahaki arc Kaido düşmez bence.Üst üste 2 arc yonkou düşmesi Oda'nın stili değil.

Ödüller çok uçuk olmuş.Seri sonlarında anca öyle ödüller olur.
Apoo büyük ihtimalle ihanet edecek hatta %98 diye oran da vereyim.
BM bu arc düşerse bir dahaki arc Kaido düşmez bence.Üst üste 2 arc yonkou düşmesi Oda'nın stili değil.
Zamanında üst üste shichibukai leri deviren ekip, üzerine 2 yıl deneyim ve sayıları binlerce müttefik elde etmişken neden bunu düşünüyorsun? Big mom'un yada kaidonun yenilmesi tahttan indirileceği yada asla bir daha yonkou olarak anılmayacağı anlamına gelmez. Kaldı ki kaido defalarca yakalanmış birisi ona rağmen hala yonkou!

Zamanında üst üste shichibukai leri deviren ekip, üzerine 2 yıl deneyim ve sayıları binlerce müttefik elde etmişken neden bunu düşünüyorsun? Big mom'un yada kaidonun yenilmesi tahttan indirileceği yada asla bir daha yonkou olarak anılmayacağı anlamına gelmez. Kaldı ki kaido defalarca yakalanmış birisi ona rağmen hala yonkou!
Dostum yonkou olunca art arda inmesi abes geliyor bilmiyorum.Dikkat edersen şikilerde hiç ardı ardına gitmedi araya hep başka düşmanlar girdi.

Yeni amiral kadın olursa Tsuru'nun ekipten olacağını düşünüyorum. Doflamingo'nun flashbackinde olup da güncel zamanda Dressrosa'ya geldiklerinde olmayan bir kadın vardı sanırım.
Yeni amiraller denizci alımı ile gelmiş kişiler yani eski denizcilerden degil ve bence kadında değil. Ayrıca sen söyleyince fark ettim harbiden bir kişi eksik acaba o kadına ne oldu?

cuno

wano'dan en büyük beklediğim şey eski japon tarzı evler, kaleler, samuraylar ve kiraz çiçekleri bunlar bana yeter. :gamyon:
eğer düşündüğüm gibi güzel bir yer olursa savaşın kesinlikle burada olmasını istemem sonuçta dressrosa gibi olsun istemiyorum
vsler konusunda tek tahminim zoro vs jack
supernovaların güçlerini görmek için savaş olması güzel olur

benden bu kadar :alkis:

Offf be düşünmesi bile heyecan verici. Bence wano ve Kaido serinin en iyi arcı yada arcları olabilir gerçekten. Wano ama cidden çok güzel olcaktır. Zaten zoro vs si istediğimizi verecek eminim onun dışında BM gibi fazla şans faktörüyle biraz sıksa bile odanın en sağlam arclarından 1 ri olur kesin japon mantığı olucak sonuçta .
Ekleme: bence kaido ve wano arcları farklı olcak bunun sebebi olarakta jackte kılıç gösterilmesini kanıt olarak sunabilirim. Zoronun rakibi shogun olcaktır. Peki jackte boşa mı kılıç gösterildi ayrıca fiziksel güç yine zoro demek. İkisiyle dövüşemeyeceğine göre. Tahminim komutanlardan birisi wanoya gelir. Orda luffynin rakibi olur. Bir komutan iner. Kaido arcında ise bizim novalar kaidonun novalarını alır jack zoroyu diğer komutan ino neko pedro felan. Kaido da marco Kaido luffy. Son yazdığım vslerde epey bir tahmin değişmesi olur arc yaklaştıkça

Son düzenleme:
Wano da Kaido olacak mı birde o var.

Belki Shogun boss olacak , ve tayfa onu indirince Kaido en son gelip adaya bunların ayrıldığını görünce dellenecek iyice.

Punk Hazard- Dressrosa olayı gibi. Ordan Kaido'a bağlar.

Wano da Kaido olursa Samuraylar ve Shogun geri planda kalacak. Bence bu iyi değil.

Kaido ile olan savaş Elbaf'ta olucak bence. Wano da Shogun'u indirirler belki.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık