Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] WandaVision (2021)

Diziyi Nasıl Buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    41
İlk 2 bölümdeki saçma sapan esprilere ve gülme efektlerine katlanamadım. 3. bölümde de aynı muhabbet var sanırım. 4. bölümden sonrasını müsait bir zamanda izleyeceğim.
3. Bölüm renkli ve diğer iki bölümden daha güzel. Sitcom şeklinde tabi ama fena değildi ilk 2’ye göre . Yarım saat zaten izle bence.

Bence iyiydi o kadar teori okudum ki onları okumasam bence gayet iyiydi. İlk skrull gösterildiği zaman Captan Marvelden mi bahsediyorlar. İkincide de Dr un filmi ile bağlancak sanırım.

Bence iyiydi o kadar teori okudum ki onları okumasam bence gayet iyiydi. İlk skrull gösterildiği zaman Captan Marvelden mi bahsediyorlar. İkincide de Dr un filmi ile bağlancak sanırım.
Skrull kadın, "Him" şeklinde bahsediyordu. Yani bahsettiği kişi bir erkek, muhtemelen Nick Fury. Samuel L. Jackson'ın oynayacağı Secret Invasion dizisine bağlanacaktır.
İstersen alırsın benim yazdıklarımdan. Bu biraz daha aksiyon türünde gelecek gibi geliyor.
Televizyon için yapılan en yüksek bütçeli aksiyon işi olabilir, bu nedenle merakla bekliyorum ben de.

Skrull kadın, "Him" şeklinde bahsediyordu. Yani bahsettiği kişi bir erkek, muhtemelen Nick Fury. Samuel L. Jackson'ın oynayacağı Secret Invasion dizisine bağlanacaktır.

Televizyon için yapılan en yüksek bütçeli aksiyon işi olabilir, bu nedenle merakla bekliyorum ben de.
Bütçe olayını bilmiyordum da Disney+ çok iyi ivme kazandı. Lotr dizisi de çok sağlam bütçe ile iş yapıyor. Çok sağlam içerikler geliyor.

@Solid Snake ve diğer arkadaşlar, gözünüzden kaçmıştır belki. The Falcon and the Winter Soldier fragmanı yayınlanmış. Haberi salıp bilgilendirmemi yapayım:
İzlemem diye düşünüyordum bunu ama fragmanını baya beğendim, adamlar yapıyorlar yani hepsini izlerim sırayla mini dizi olması da ayrı keyifli... Loki yi daha çok merak ediyorum ama oda 11 haziran diyorlardı .

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık