Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] WandaVision (2021)

Diziyi Nasıl Buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    41
Sırayla gelecek dizi serilerini muhakkak izlemenizi tavsiye ederim.Sonraki gelecek filmler için başlangıç olacaklar.Malum korona dönemini diziler ile geçiştirecekler.Sinemaların açılmasına daha çok var Dünya genelinde.

Bu diziler benim için de iyi oldu doğrusu, Marvel çizgi romanlarıyla ilgili insanların sorularını cevaplamaktan daha keyifli çok az şey var benim için. İnsanların ilgisi yine bu tarafa çekilince bana ekmek su oluyor :D Türkiye'de benim kadar Marvel okumuş birisi kolay bulamazsınız arkadaşlar, faydalanın :m Yakında tekrar çizgi romanlarla ilgili yazılı içerikler çıkarma isteğim var zaten, hayırlısı.

Bu diziler benim için de iyi oldu doğrusu, Marvel çizgi romanlarıyla ilgili insanların sorularını cevaplamaktan daha keyifli çok az şey var benim için. İnsanların ilgisi yine bu tarafa çekilince bana ekmek su oluyor :D Türkiye'de benim kadar Marvel okumuş birisi kolay bulamazsınız arkadaşlar, faydalanın :m Yakında tekrar çizgi romanlarla ilgili yazılı içerikler çıkarma isteğim var zaten, hayırlısı.
Bildiğim kadarıyla yardım ederim sevgili S.S.'im.

"What if?" dizisini heyecanla bekliyorum. :F

Salt aksiyon sevmediğim için Falcon ve Winter Soldier ı izlemem muhtemelen yine de Captain Amerika'nın 2. Filmi güzeldi bir şans tanırım belkisi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık