Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Trafalgar D. Water Law

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 260 79.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 67 20.5%

• Kullanılan toplam oy
    327
Bu bölüm gayet yerinde hareket etti. Yetersiz kalsa da hamlesini de yaptı. Ama daha dövüşün başı. Dibindeki devasa yaratığı tutturamayan Zoro sırf karizmatik poz verdi diye neredeyse forumca bölüm yıldızı ilan edilirken Law'a yapılan muamele üzücü. Dövüşün başındayız. Dövüş bir iki bölümde bitmesin diye Oda girecek böyle şeylere yapacak bir şey yok.

Son düzenleme:
Bleach yakışıklı karakter kıtlığı çekiyor.
Normalde tepki vermem ama buna çok güldüm. :D

Adam kendince belki plan yaptı. Ona göre hareket edip saldırılarda bulunacak. Sürekli biri çıkıp shambles tekniğini kullanmasını istiyor. Bir yere kadar belki. Ama sürekli olacak şey değil bu.
En son Sanji'nin planı var dediklerinde olanları iyi biliyoruz ağzını hayra aç o yüzden.:hhh:

Bu bölüm gayet yerinde hareket etti. Yetersiz kalsa da hamlesini de yaptı. Ama daha dövüşün başı. Dibindeki devasa yaratığı tutturamayan Zoro sırf karizmatik poz verdi diye neredeyse forumca bölüm yıldızı ilan edilirken Law'a yapılan muamele üzücü. Dövüşün başındayız. Dövüş bir iki bölümde bitmesin diye Oda girecek böyle şeylere yapacak bir şey yok.
Zoro karizmatik poz kesiyor diye değil güçlü saldırı yapabiliyor diye övüldü, attığı saldırıyı tuttursaydı zaten durum çok daha farklı olabilirdi :bilmem:

Zoro karizmatik poz kesiyor diye değil güçlü saldırı yapabiliyor diye övüldü, attığı saldırıyı tuttursaydı zaten durum çok daha farklı olabilirdi :bilmem:
Enma'yı aldığından beri güçlü saldırı yapması bekleniyordu zaten. Adam ağaç keseyim derken uçurum kesti ya hu. Ayrıca ben övülmesin demiyorum. Ki ben de Zoro'nun panellerini beğendim. Ancak hem bölümde öne çıkarılacak daha fazla şey var hem de başarısız saldıryı övüp Law'ı gömmeyi mantıksız buluyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık