Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Trafalgar D. Water Law

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 260 79.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 67 20.5%

• Kullanılan toplam oy
    327
A hacı. Karşında iki yonkou, sınırlı meyve. Stratejik dövüşmen lazım. Yeri geldi mi o beşliyi kendi sırtlayıp alacak yonkouların elinden. O sırada kendisinin ne halde olacağı şüpheli. E bi zahmet bunu düşünmeyip ona buna beni ışınla diyenlere kızsın.
O meyvenin sınırı iki karakteri üç defa yer değiştirmek mi yapma gözünü sevim ya :oleyo2: Kaido'nun kafasına daş atmayaydı sınırlıysa meyve yeteneğiyle.

A hacı. Karşında iki yonkou, sınırlı meyve. Stratejik dövüşmen lazım. Yeri geldi mi o beşliyi kendi sırtlayıp alacak yonkouların elinden. O sırada kendisinin ne halde olacağı şüpheli. E bi zahmet bunu düşünmeyip ona buna beni ışınla diyenlere kızsın.
Yani durmadan aynı şeyi söylüyorsun okey tamamda Doffy ile 1v1 atarken bir sürü yer değiştirme tekniğini kullandı Trafalgar. Amiral+Doffy savaşında da bir sürü kullandı.

Zoro'ya gelince mi çocuk bakıcısı mıyım ben oldu? :D

O meyvenin sınırı iki karakteri üç defa yer değiştirmek mi yapma gözünü sevim ya :oleyo2: Kaido'nun kafasına daş atmayaydı sınırlıysa meyve yeteneğiyle.
Kata çıktığından beri odası açık. Staminasına çok dikkat etmesi lazım. Bir de dediğim gibi, savaşın başında gereksiz işler için kullanmaktan rahatsız oluyor bence aslında. O taş muhabbeti için diyecek bir şeyim yok. Çok saçmaydı evet. :D
Yani durmadan aynı şeyi söylüyorsun okey tamamda Doffy ile 1v1 atarken bir sürü yer değiştirme tekniğini kullandı Trafalgar. Amiral+Doffy savaşında da bir sürü kullandı.

Zoro'ya gelince mi çocuk bakıcısı mıyım ben oldu? :D
Orada duygusal davrandığını kendi itiraf etti yaov. Kontrolü kaybedince ne olduğu ortada işte. :D
Ayrıca hem amiral hem Doflamingo peşindeyken meyvesine abanmayacak da ne yapacak?

Son düzenleme:
Kaidou bu bölüm hangi saldırıyı yemedi acaba diye bir düşünseydin keşke.
Gamma'da gözleri beyaza dönen çığlık atan başka birisiydi herhalde. Keşke sen düzgün bakabilseydin.

Bence Law orada gereksiz atar yapıyor. Sonuçta 2 tane Yonko var karşılarında ve meyvesi cidden karşı saldırı için muazzam içeriğe sahip neden kullanmasınlar ki? Ortak olarak geldiler buraya beni yukarı fırlat demesinden rahatsızlık duyması saçma.
Adam kendince belki plan yaptı. Ona göre hareket edip saldırılarda bulunacak. Sürekli biri çıkıp shambles tekniğini kullanmasını istiyor. Bir yere kadar belki. Ama sürekli olacak şey değil bu.

Adam kendince belki plan yaptı. Ona göre hareket edip saldırılarda bulunacak. Sürekli biri çıkıp shambles tekniğini kullanmasını istiyor. Bir yere kadar belki. Ama sürekli olacak şey değil bu.
Kezbanlığına kızıyor millete ya sürekli yapmayacağından değil. Yapması lazım zaten elindeki güç çok imba bir şey. Etrafındakiler pert olursa ibre kendisine dönecek direkt, nasıl bir plan yaparsa yapsın yanındakileri de olabildiğince sağ tutmalı, onlara alan yaratmalı.

Yanlış anlamadıysam bir de yıldırımdan zıplayarak kaçmaya çalışıyor. DS karakteri misin Law :/

Gamma'da gözleri beyaza dönen çığlık atan başka birisiydi herhalde. Keşke sen düzgün bakabilseydin.
Halen daha anlamadın ya, daha açık yazayım ilk mesajımı. (ZORO'NUN ENMA İLE ATTIĞI SLASHI) KAİDOU'YA YEDİRTEBİLSEYDİ, NE İYİ OLACAKTI. ÇÜNKÜ DAHA ÖNCE DE DEDİĞİM GİBİ BÖLÜMDE KAİDOU'NUN YEMEDİĞİ SALDIRI ÇOK AÇIK. ZORO'NUN ATTIĞI SLASH.
Özellikle Dof'un yer değiştirmesiyle Red Hawk'u yediği sahneyi attım, anlarsın diye ama sen benim Law'u gömdüğümü düşündüğün için kendi kendine bana düşmanlık yaptın.

Kezbanlığına kızıyor millete ya sürekli yapmayacağından değil. Yapması lazım zaten elindeki güç çok imba bir şey. Etrafındakiler pert olursa ibre kendisine dönecek direkt, nasıl bir plan yaparsa yapsın yanındakileri de olabildiğince sağ tutmalı, onlara alan yaratmalı.

Yanlış anlamadıysam bir de yıldırımdan zıplayarak kaçmaya çalışıyor. DS karakteri misin Law :/
Ya Datte düşünsene tam bir saldırıya yeltenecek biri çıkıp pişt ışınlasana diyor. Adamı yapacağından da eder. Tamam ortaklaşa hareket edersin de emir verir gibi olması bi yerden sonra rahatsız eder.

Halen daha anlamadın ya, daha açık yazayım ilk mesajımı. (ZORO'NUN ENMA İLE ATTIĞI SLASHI) KAİDOU'YA YEDİRTEBİLSEYDİ, NE İYİ OLACAKTI. ÇÜNKÜ DAHA ÖNCE DE DEDİĞİM GİBİ BÖLÜMDE KAİDOU'NUN YEMEDİĞİ SALDIRI ÇOK AÇIK. ZORO'NUN ATTIĞI SLASH.
Özellikle Dof'un yer değiştirmesiyle Red Hawk'u yediği sahneyi attım, anlarsın diye ama sen benim Law'u gömdüğümü düşündüğün için kendi kendine bana düşmanlık yaptın.
Orada zaten ışınlıyor Zoro'yu Kaido'nun karşısına yanlış mı gördüm. Law daha ne yapsın. Iskaladım diyen Zoro.

Killer falan saldırıdan normal bir şekilde kaçabiliyorken, Zoro kılıçla engelliyorken Law da bunları yapabilirdi. Madem meye gücü o kadar değerli o zaman neden bunu kullandı? :D xd Veyahut senin de yazdığın gibi taş niye attın? xd

Bu son bölümde o saldırıları yemeleri o yüzden iyi oldu. Herkes kafasına göre dalmaya çalışıyor, takım çalışması şart. Akılları başlarına gelsin biraz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık