Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Trafalgar D. Water Law

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 260 79.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 67 20.5%

• Kullanılan toplam oy
    327
Kimsenin bu adama bize şunu bunu yap demesine gerek bile yok ya kendisi yapacak, Killer darbe mi yiyecek değiştireceksin orada onu ne bekliyorsun, Zoro'yu ışınlayacak kafasının üzerine Kaido'nun bunları kimsenin ona söylemesine gerek yok, kendisi yapmalı, bana bırakın kankalar hepiniz bendesiniz demeli. Bir yıldırım saldırısına pert oldu ekip xD

Aynısını Law'a deseler diğer bölüm ben zaten savuşturacaktım, söylemene gerek yoktu diyebilirdi. Bahsetmek istediğim Big Mom ile Kaido'nun daha uyumlu olduğu bizim beşliye göre.
Saldırıdan kaçınmak başka saldırı yapmak için yardım istemek başka o yüzden farklı şeyler hacı yoksa dediğin gibi. Luffy ve Law Doffy'e ortak saldırı yaparken bir şey yok Yonko karşısında savaşırken mızmızlanıyor.

Dressrosa'da kendi tayfası yerine Luffy'nin tayfasını kullanırken sıkıntı yoktu Law için.

Veyahut D anlamını Robin'e sorarken de sıkıntı yapmıyorsa ittifak olarak geldikleri insanlara yardım edecek. Halihazırda yardım edecekse de diğerleri ondan önce davrandığında sineye çekecek. Hep siz bana diye bir şey yok.

Saldırıdan kaçınmak başka saldırı yapmak için yardım istemek başka o yüzden farklı şeyler hacı yoksa dediğin gibi. Luffy ve Law Doffy'e ortak saldırı yaparken bir şey yok Yonko karşısında savaşırken mızmızlanıyor.
E orada da Luffy'ye kızıyor zamanı değildi diye. O meyvenin kullanım sınırı var, öyle zırt pırt, ota bota kullanamazsın gücünü. Hele savaşın başında herkes sağlamken kullanmak çok gereksiz.

Law'ın isteklerine göre hareket edilmiyor mangada.
A hacı. Karşında iki yonkou, sınırlı meyve. Stratejik dövüşmen lazım. Yeri geldi mi o beşliyi kendi sırtlayıp alacak yonkouların elinden. O sırada kendisinin ne halde olacağı şüpheli. E bi zahmet bunu düşünmeyip ona buna beni ışınla diyenlere kızsın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık