Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Trafalgar D. Water Law

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 260 79.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 67 20.5%

• Kullanılan toplam oy
    327
Yahu bunun kendince planı var ile alakası nedir? Ortak ittifak olarak geldiysen oraya destek çıkacaksın bundan doğal ne var ki? İttifakları Kaido'nun karşısına çıkana kadar mıydı yani? :D Parmak şıklatıyor zaten xd
Bu kadar ortak dövüşmekten bahsediliyor da baştan Kid ile Killer bozuyor. Onların eyvallahı yok hiç kafalarına göre hareket ediyorlar. Killer yine akıllı da Kid kafasının diki. Aralarında nasıl kontak kurup beraber hareket edecekler bilmiyorum.

En son Sanji'nin planı var dediklerinde olanları iyi biliyoruz ağzını hayra aç o yüzden.:hhh:
Sanji ile Law bir değil. :a:

Sonradan ne olur, şuan ki yanılgımı tekrar yanıltır mı bilmiyorum ama 2 imparator var diye ona göre hareket eder bi fikri vardır illa düşünmüştür bir şeyler diyordum. Novaların hepsi Kaidocu çıktı Mom'ı takan yok. Bu bölümden sonra da takmıyor olmaları artık aptallık olur.

Raftele gelirse Oda'yı öldürürüm. Luffy reis biraz saf kandırabilir ama nami falan engeller ya skfmfskmfslkfsö
Sen bileti al bugünden yarın uç Japonya'ya ;)

Bu kadar ortak dövüşmekten bahsediliyor da baştan Kid ile Killer bozuyor. Onların eyvallahı yok hiç kafalarına göre hareket ediyorlar. Killer yine akıllı da Kid kafasının diki. Aralarında nasıl kontak durup beraber hareket edecekler bilmiyorum.

Sanji ile Law bir değil. :a:

Sonradan ne olur, şuan ki yanılgımı tekrar yanıltır mı bilmiyorum ama 2 imparator var diye ona göre hareket eder bi fikri vardır illa düşünmüştür bir şeyler diyordum. Novaların hepsi Kaidocu çıktı Mom'ı takan yok. Bu bölümden sonra da takmıyor olmaları artık aptallık olur.
Tabii değil Sanji seviyesine inmesi mümkün değil.
Ama işte o laf var ya işte o " Planı var. " cümlesi çok lanetli bir cümle.:ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık