Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Japon işi yav, Çin veya Kore olsa sabırsızlıkla bekler miydim hiç? :/

Karakter çizimleri biraz garip gelse de ümitliyim.
Yalnız Çinlilerin de çizimi de çok iyi, tek sıkıntı dublaj kulağa biraz garip geliyor. Eğer üstüne düşülürse manga-anime dünyasını sarsar. Umarım sezon aralığı falan da vermezler zaten zibilyontane bölüm birikmiş ve her bölüm 3-4 op sayfasına denk aminyum.

Yalnız Çinlilerin de çizimi de çok iyi, tek sıkıntı dublaj kulağa biraz garip geliyor. Eğer üstüne düşülürse manga-anime dünyasını sarsar. Umarım sezon aralığı falan da vermezler zaten zibilyontane bölüm birikmiş ve her bölüm 3-4 op sayfasına denk aminyum.
Tek sıkıntı dediğin o sesler benim Çin animelerinden uzak kalma sebebim. :S Hayatta izlenmez. Bir de şuna bak, seiyuu'ların hepsi de çok kaliteli isimlerden oluşuyor.

Japon işi yav, Çin veya Kore olsa sabırsızlıkla bekler miydim hiç? :/

Karakter çizimleri biraz garip gelse de ümitliyim.
Bence ilk sezon çizimlerine sadık kaldığı için böyle.Eğer ileriki zamanlarını görebilirsek onlarla beraber iyileşir yani seriye uyar.Ben şu an için bu çizimlerden mutluyum.

Bence ilk sezon çizimlerine sadık kaldığı için böyle.Eğer ileriki zamanlarını görebilirsek onlarla beraber iyileşir yani seriye uyar.Ben şu an için bu çizimlerden mutluyum.
İlk sezonlarda karakter çizimleri daha farklıydı evet ama benim bahsettiğim şey bu değil aslında. Nasıl desem çizim tarzı mı diyeyim karakter animasyonu mu diyeyim bilmiyorum ama bir şeyler bildiğimiz tipik animelerden farklı duruyor.

Tek sıkıntı dediğin o sesler benim Çin animelerinden uzak kalma sebebim. :S Hayatta izlenmez. Bir de şuna bak, seiyuu'ların hepsi de çok kaliteli isimlerden oluşuyor.
Zaten şu sıralar Çin nefreti arşa ulaştı, izlenecek olsa bile izlenmez. :D Yıllarca Japonca dinlediğimiz için galiba kulağa kaba geliyor bilmiyorum.

Zaten şu sıralar Çin nefreti arşa ulaştı, izlenecek olsa bile izlenmez. :D Yıllarca Japonca dinlediğimiz için galiba kulağa kaba geliyor bilmiyorum.
Çin nefreti yok bende ama dilleri gerçekten acayip kulak tırmalıyor. :D Çekilecek gibi değil. Yalnız Baam'ın sesini sevmedim. Daha ağır ve oturaklı bir ses olmalıydı. Tipik shounen ana karakter sesi vermişler aslan gibi çocuğa. :S

Çin nefreti yok bende ama dilleri gerçekten acayip kulak tırmalıyor. :D Çekilecek gibi değil. Yalnız Baam'ın sesini sevmedim. Daha ağır ve oturaklı bir ses olmalıydı. Tipik shounen ana karakter sesi vermişler aslan gibi çocuğa. :S
Hiç bakmadım seslere lakin Baam'a yakışacak en iyi ses Gon'un sesi olurdu. Ya da daha naif bir ses. Valla geçen köpeği canlı canlı pişiren lavuğu görünce içimdeki Çin nefreti epey şiddetlendi, iyileri vardır illa ki. JC'yi çok severim mesela.

Ben urekin yardım etmesini istemiyorum. Baam kendi gücüyle intikam alsın istiyorum. Urek ve örgütü zaharda gelebilecek başka yardımları kesse yeter. Manchery zahard atölyede güçlü bir oluşum saydı ordan zaharda gelebilecek yardımı kesse yeter benim için. Urek kulenin çıkışını farklı bir şekilde arıyor heralde direk 13 ay serisi ve yüzükleri niye toplamadı.
Bence de Baam tek başına savaşsın. Zaten onda bu potansiyel var. Adam sadece kendi gücüyle şu an bir seviyeciye kafa tutuyor, tabi saklı kattaki genç Zahard'a baktığımızda veya tahminen Urek daha erken zamanda bu seviyeye gelmişlerdir fakat Baam yeni yeni oyuna dahil oldu.
Urek bence Adori ile savaşabilir. İki ay silahı ile iyi mücadele çıkar. Yuri'nin yeşil silahı elinden alındıysa Adori almış olabilir. Adori olmazsa bir aile lideri olsun. Mesela Arie, öyle ya da böyle bu adamın tam gücünü görmek istiyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık