Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Bu arada Viole FUG'u büyük ihtimalle içten değiştirecek, şu haliyle katılması karakterine uymuyor.
Dog shelter’da bunu direk belli ediyor.
Bir lafı vardı “FUG un artık senin gibi pisliklere ihtiyacı yok, eğer yamadan yardım gerekmeseydi, bütün barınağı yok ederdim” diyor.
Bu sebeple baamın yavaş yavaş FUG da bir powerhouse olmasını görüceğiz. Bu durum da elbet dediğin gibi FUG da köklü değişikliğe yol açacaktır.

Bir lafı vardı “FUG un artık senin gibi pisliklere ihtiyacı yok, eğer yamadan yardım gerekmeseydi, bütün barınağı yok ederdim” diyor.
Bu sebeple baamın yavaş yavaş FUG da bir powerhouse olmasını görüceğiz. Bu durum da elbet dediğin gibi FUG da köklü değişikliğe yol açacaktır.
Bir de bu yilanli bir seyler karistiriyor, Yihwa'yi kacirdi ya o yuzden aklima Khul Nissam Kay'i getiriyor. Baam'i tuzaga cekip Kallavan'in yapamadigini yapmak ve ayni zamanda Yeonlara da icguveysi gitmeyi garantilemek istiyor bence. Ayrica seri de 10. Yilina yaklasiyor Siu elini hizlandirip bu arcin finalinde Baam'i Kay'le kapistirirsa cok sasirtici olmaz.

Bu hız ve güçle seviyeci olması uzun sürmez gibi. Seviyeci olunca Avcı rütbesini de verirler.

@Elodin luslec felan ilerleyen bölümlerde mi var yoksa gördüm de hatırlamıyor muyum
Yukarıda dendiği gibi Fug'ın lideri ve 1 numaralı avcı, istasyon savaşından sonra 2 yıl geçmesine ve örgütün gençleri haraketlenmesine rağmen henüz ondan bir ses çıkmamasının sebebini yorumlamaya çalışıyoruz.

V'nin ruhu ölmüş, FUG yozlaşmış. Jyu Viole Grace ile daha güçlü, daha dinamik bir FUG göreceğiz. Daha fazla kuralsız lazım ama bize, aile liderlerine kafa tutacak kuralsızlar yetiştirmeli FUG.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık