Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Bu seride tüm karakterleri birbirine benzeten ben miyim.

Çok benziyorlar zaten korece isimler falan ezberlemesi zor çok fazla karakter var bende hepsi birbirine giriyor be.

@Elodin Bu Hendo da olduğu gibi anlaşmanın geri teptiği durumlar var mıdır acaba kule içinde? Epey farklı bir şey gibi geldi şimdiye kadar gördüklerimiz içinde.

https://towerofgod.fandom.com/wiki/Hendo_Lok_Bloodmadder
Zahard'da olabilir diye düşünüyorum, Gardiyanlarla yaptığı anlaşma sonucunda kral olmuş ama çocuk sahibi olamıyor. Ve elimizde Karaka Wagnan gibi gayri meşru prenslerimiz var son yüzyıllarda doğmuş. Aynı zamanda da Headon, 2. Katın Gardiyanı gayet net biçimde Zahard'ın kötülüğüne çalışıyor. 39. Katın Gardiyanı Karaka'ya dokunmuyor falan A.A'nın da İsim Avında bahsettiği gibi.
Sonuç itibariyle Zahard'ın çocuk sahibi olamaması Gardiyanların Zahard'ın soyunun yayılıp onlara tehlike oluşturması ihtimaline karşın kontratın bir parçası olabilir. Ve belki de Zahard efendi bir şekilde bu laneti kırdığı ve kulenin dışından da içeri bela çektiği için artık Gardiyanlar tarafından hoş karşılanmıyor diye düşünüyorum.

Hendo Lok'un kontratının bir karşılığı olsa da bu karşılık direk ondan alınmamış o da ilginç. Hansung'un Hendo olduğu ima edilmişti onun zamanı gelince detaylı görürüz.
Ayrıca Hendo Lok'un TUS evreninden bir soylu ismi olan BloodMadder'ı taşıması da ilginçtir. Belki o karakterle ilgilidir ve Gardiyanlarla bir alıp veremezlikleri olmuştur o ailenin.

Jaiminibox ToG çevileri için grubu açmış ama Discord'a bağlı reddit hesabınız olması gerekiyormuş ve henry'e pm atmanız gerekiyor.
https://discord.gg/FQvNpKs

Zahard'da olabilir diye düşünüyorum, Gardiyanlarla yaptığı anlaşma sonucunda kral olmuş ama çocuk sahibi olamıyor. Ve elimizde Karaka Wagnan gibi gayri meşru prenslerimiz var son yüzyıllarda doğmuş. Aynı zamanda da Headon, 2. Katın Gardiyanı gayet net biçimde Zahard'ın kötülüğüne çalışıyor. 39. Katın Gardiyanı Karaka'ya dokunmuyor falan A.A'nın da İsim Avında bahsettiği gibi.
Sonuç itibariyle Zahard'ın çocuk sahibi olamaması Gardiyanların Zahard'ın soyunun yayılıp onlara tehlike oluşturması ihtimaline karşın kontratın bir parçası olabilir. Ve belki de Zahard efendi bir şekilde bu laneti kırdığı ve kulenin dışından da içeri bela çektiği için artık Gardiyanlar tarafından hoş karşılanmıyor diye düşünüyorum.

Hendo Lok'un kontratının bir karşılığı olsa da bu karşılık direk ondan alınmamış o da ilginç. Hansung'un Hendo olduğu ima edilmişti onun zamanı gelince detaylı görürüz.
Ayrıca Hendo Lok'un TUS evreninden bir soylu ismi olan BloodMadder'ı taşıması da ilginçtir. Belki o karakterle ilgilidir ve Gardiyanlarla bir alıp veremezlikleri olmuştur o ailenin.

Jaiminibox ToG çevileri için grubu açmış ama Discord'a bağlı reddit hesabınız olması gerekiyormuş ve henry'e pm atmanız gerekiyor.
https://discord.gg/FQvNpKs
Eyvallah çok güzel oldu bu yazdıkların. Özellikle BloodMadder olayını bilmiyordum. Epey hoşuma gitti açıkçası. Discord olayı ise iyi olmuş epey. Fayda sağlayacaktır kesinlikle.

Eyvallah çok güzel oldu bu yazdıkların. Özellikle BloodMadder olayını bilmiyordum. Epey hoşuma gitti açıkçası. Discord olayı ise iyi olmuş epey. Fayda sağlayacaktır kesinlikle.
RoseMadder'la Bloodmadder'ı karıştırmışım özür. Gerçi her iki isim de aynı rengi kastediyor tamamen ihtimal dışı değil.

Bam gerçek bir lider olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.
Bariz şekilde fug’u benimsediğinide görüyoruz.
Umarım tez zamanda luslec reyizi görebiliriz ama muhtemelen bam’ın en zor anında çıkıp gelecektir.

Ayrıca yeon ailesindeki alevlerin kadınlara özgü olduğunu sanıyordum ya da kadınlar daha mı güçlüydü öyle birşey.(karıştırıyorda olabilirim) neyse aradıkları kişinin erkek olduğunu öğrenmek beni şaşırttı. Neden Evankhell yardım etmiyordA uğraşıyorlar diyordum ama adamın ateşi kendi ailesi içinde bile özelmiş anlaşılan.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık