Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Maschenny bu hareketleri tek başına mı yapıyor yoksa babasının desteği ve bilgisi var mı bilemiyorum. Ji Sung'u öldürmeyecek hatta ilerde anlaşıp beraber hareket edebilirler.
Yok ya savaş başlatıcam dedi ama o istedi diye savaş başlamıyor, katalizör lazım. Şimdi Jinsung'u esir aldı diye Karaka'nın Baam'ın birleşip Yama'yı aramayı başlamasına bakınca da Maschenny'nin amacının FUG'ın harekete geçmesini sağlamak olduğunu düşünüyor insan.
Aynı şekilde gidip Garam'a da bir şey şekilde hedef tahtası haline getirecek ilerde bu da Urek'i kızdırıp Wolhaiksong'u savaşa dahil edecek.
Atölye için neler olur kestiremiyorum. Gustang'le beraber hareket etmeleri mantıklı olur.

Maschenny manyağının önü çok açık, prenseslerin normal olanı zaten yok gibi. Yuri de çılgın ama Maschenny bu hareketleri tek başına mı yapıyor yoksa babasının desteği ve bilgisi var mı bilemiyorum. Ji Sung'u öldürmeyecek hatta ilerde anlaşıp beraber hareket edebilirler. Yuri'yi çok fazla aşar onun gücü.
Vallahi ben de öyle düşünüyorum. Zaten veri katındaki hali bile mızrak konusunda epey yetenekliydi ki o ufacık hali ile Zahard karşısına çıkmıştı büyük cesaret göstererek. Son olaylarda ise ne kadar ciddi idi bilinmez fakat o ufak açığı bulunca sapladı hemen. Ben kişiliğini zeki bir vahşi hayvana benzettiğimden beklentim büyük Maschenny'i hakkında. İşte onun bir üstü olarak merak ettiğim 2 aile liderinin çocuğu Enne ve S seviye 12 ay silahına sahip Adori var işte. Ki onları kaç yüz bölüm sonra görürüz bilemiyorum tabii :D

Yok ya savaş başlatıcam dedi ama o istedi diye savaş başlamıyor, katalizör lazım. Şimdi Jinsung'u esir aldı diye Karaka'nın Baam'ın birleşip Yama'yı aramayı başlamasına bakınca da Maschenny'nin amacının FUG'ın harekete geçmesini sağlamak olduğunu düşünüyor insan.
Aynı şekilde gidip Garam'a da bir şey şekilde hedef tahtası haline getirecek ilerde bu da Urek'i kızdırıp Wolhaiksong'u savaşa dahil edecek.
Atölye için neler olur kestiremiyorum. Gustang'le beraber hareket etmeleri mantıklı olur.
İşte babası bu planların neresinde? maschenny çılgın ama tek başına o kadar çılgın olduğunu sanmıyorum. Sanki Koon her şeyin arkasından çıkacak gibi duruyor. Karaka ancak dayak yer, onun çapı yetmez ama antik avcılar niye Ji için harekete geçmiyor gerçekten anlamıyorum, bu adam 5 bin yılda hiç mi dost edinmedi?

Vallahi ben de öyle düşünüyorum. Zaten veri katındaki hali bile mızrak konusunda epey yetenekliydi ki o ufacık hali ile Zahard karşısına çıkmıştı büyük cesaret göstererek. Son olaylarda ise ne kadar ciddi idi bilinmez fakat o ufak açığı bulunca sapladı hemen. Ben kişiliğini zeki bir vahşi hayvana benzettiğimden beklentim büyük Maschenny'i hakkında. İşte onun bir üstü olarak merak ettiğim 2 aile liderinin çocuğu Enne ve S seviye 12 ay silahına sahip Adori var işte. Ki onları kaç yüz bölüm sonra görürüz bilemiyorum tabii :D
Yazar serinin başında Androssi için gayet cana yakın bir prenses demişti, diğerler prensesler karşısındakileri insan olarak bile görmüyormuş. Adori tam bir babasının kızı çıkacak, sadık bir manyak olma ihtimali var. Düşman prenses de lazım, böyle harem tarzı sevmiyorum. Enne'yi çok merak ediyorum.

Ailelerinde tanrı gibi tapılan aile liderlerini görünce Maschenny'nin yaptıklarını Eduan'dan habersiz yapması pek mümkün değil gibi. Asıl soru Eduan'nın kulede neden savaş istemesi ve bu savaşta kendisi ve ailesinin ne tarafta savaşacağı. Belki de kulede kaos yaratıp, Zahard'ı kuralsızlardan birine indirtip kendi kral olacak. Ya da kuleye yeni bir kuralsızın geldiğini öğrendi. Daha önce Arlen'nin kehanetlerini okumuş olabilir ve bu kuralsızın Arlen'nin söylediği kişi olduğuna inandı. Böylece Zahard'ı öldürmesi için savaş çıkarttı. Çünkü veri Eduan Zahard'dan pek hoşnut değil gibiydi. Onun ölmesi için Baam'ı yönlendirebilir.

anladığım kadarıyla arlen'in kehaneti aşırı bilinmeyen bişey değil. çünkü fug'dakiler sık sık arlen'in söylediği "kralın boğazına saplanacak" tabirini kullanıyor. en azından fug tarafından biliniyor ki aile liderleri rahat bilir

Peki bu Zahara arlene ve v’ye yamuk yapmaktan başka ne yaptı? Sırf bu yüzden kötü adam ilan edilmez birisi, tamam çocuklarınıda öldürmüş eyv. Ama white seviyeci ilken soykırım yapmış.

Daha neler çıkacak onu merak ediyorum. Kulenin dinamiklerini hala tam bilmediğimizi düşünüyorum.

Ayrına eduan gibi dominant karakterli aile liderlerinin pasif şekilde oturmaktan sıkılmış olabilecekleri bir durum var. Düşünsenize bin yıllar geçiyor hep aynı yerdesiniz. Ölemiyorsunuz, öldürülemiyorsunuz. Bi meydan okuyanınız yok. İleri gidemiyorsunuz, geri dönemiyorsunuz. Resmen hapis hayatı. Adamlara eğlence lazım, heyecan lazım.

Gustang'ın amacı nedir bu olayların neresinde ben onu merak ediyorum, saflar çoktan belirlendi mi yoksa herkes saflarını yeni mi oluşturuyor neler oluyor yahu :mincika:

Eyyy Enryuu reyiz nerelerdesin

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık