Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Çok iyiydi ya koon ve rak yarışı, çekişmesi seriye mizah katan en temel unsur birbirlerinden nefret ediyor sanarsın ama en az baam'ı sevdikleri kadar seviyor keratalar birbirlerini :D
Çok iyiler ya bende seviyorum onları. Bu arada o resimden sonra Rak'ın güçlü bir soydan geleceği az çok belli olmuştu. Kulenin yerlisiymiş timsah :D

Birbirlerini gömdüklerinde tepkilerini seviyorum :)

Çok iyiler ya bende seviyorum onları. Bu arada o resimden sonra Rak'ın güçlü bir soydan geleceği az çok belli olmuştu. Kulenin yerlisiymiş timsah :D

Birbirlerini gömdüklerinde tepkilerini seviyorum :)
Aynen bir nevi 10 aile ve kulenin yerlilerinin mücadelesinin minyatür hali gibiler :D şu treni bitir artık gözün yüksek seviyeciye doysun sonra konuşak rahat rahat, sana bir şey yazarken 2kere düşünüyor insan :oleyo2:

Aynen bir nevi 10 aile ve kulenin yerlilerinin mücadelesinin minyatür hali gibiler :D şu treni bitir artık gözün yüksek seviyeciye doysun sonra konuşak rahat rahat, sana bir şey yazarken 2kere düşünüyor insan :oleyo2:
Tamam okuyorum :D
Bu arada Timsah reis yetenek uyandırıyor adama hastaneye git diyorlar olacak iş mi yav? :hhh::oleyo2:

Bence bizim kahve makinası timsahı yerlilerden birisi olduğu anlaşılmasın diye küçülttü. Yu han sung kulenin tarihiyle ilgili bayağı bir bilgiye sahip gibi görünüyor. Ayrıca baam’ın kuleyi tırmanması bence kuledekiler için olumlu bir olay. Yoksa yerliler neden 10 ailedekilerle çatışma yaşasın? Zahard’ın son katı kapatmasının sebebi bence daha çok bencil bir sebebe dayalı. Baam’ı dirilten ya da yeniden yaratan kişi phantamium bence. Serinin sonunda baam’ın axis olacağını düşünüyorum. Baam’ın V. ile alaklı sebeblerden dolayı kuleden çıktıktan sonra farklı bir amaç doğrultusunda ilerleyeceğini düşünüyorum.
Eğer internetten araştırdıysanız , Siu’nun seriden önce yazdığı ufak hikayeler var. Hikayelerin birinde axislerin eğitildiği yerler var. Başka bir bölümde axislerin arasında çatışma ve komplolar var.Tog bittiğinde Baam’ın bu konularla ilgili bir amaç doğrultusunda ilerleyeceğini düşünüyorum.

Son düzenleme:
Aynen o da gözüme çarptı değişecekler sanırım. Bayağı geç oluyor ama yapacak bir şey yok :D
Değişmek değil de hemen her seviyecinin birden fazla pozisyonu var ve yüksek seviyeciler ve o seviyeye yakın kişiler hemen her pozisyonu doldurabiliyorlar. Mesela Lero-ro fenerci olsa da Atölyede nasıl savaştığını gördün. Karaka YS bile değil henüz ama Dalga tutucu, keşifçi ve oltacı. Hem bir sürü bangle saldırabiliyor hem de keşifçi ve oltacılar gibi tek başına dalıp gerektiğinde geri çekilebiliyor.
Kurallılar arasında Ran'ın hem oltacı hem de zıpkıncı olduğunu çoktan görmüştük. Baam da uzun süredir oltacıyla dalga tutucu karışımı. Bu pozisyonlarının değişmesinden çok tırmandıkça ve seviyeci olmaya yaklaştıkça ekstra pozisyon kazanmaları.

@Aeiga
Küçültmesi aslında hem Siu'nun dünya düzeniyle ilgiliydi. Çünkü kulede 1metreden 7m'ye kadar çeşitli boylardan karakterler var. Bunları yan yana çizmek çok sıkıntılı bir iş ve büyükler her panelde çok fazla ayrıntı istiyor. Sonuç itibariyle hem kule içindeki düzen için hem de çizim bakımından ''Küçültme Lisansı'' gerekliydi.
Rak'la ilgili tahmine gelirsek malum Headon kurallıları kendi seçiyor. Baam'ın kuleye gireceği zamanı her nasıl oluyor da biliyorlarsa onun yanına özellikle bu kişileri seçmiş olabilir. Rak antik gücüyle hem soydan gelen bir kini olabilir Zahard'a karşı hem de 10 aile bağı olmadan çok güçlü olabilecek sayılı karakterden biri. Anak Yeşil Nisanla ortalarda dolanıyordu. Laure fazla panel alamasa da Gizli Katta Phonsekal ailesinin gizli bir amacı olduğunu öğrendik falan.

Baam'ınki sadece tırmanmak ve güçlenmek olsa kuledekiler için iyi olurdu da işte her şeyi yok etmek için yaratılmış olma ihtimali var.

Kulenin zirvesi ve dışarısı ilginç konular ama henüz 2. sezonu bitiremedik ve seri 4 sezon sürer kesin o yüzden çoook uzak gelecek hakkında konuşmayı sevmiyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık