Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Evet bildiğimiz kadarıyla dediğin gibi. Baam Zahard'ınki içsel shinsoo'ydu dedikten sonra farklı bir şey daha vardı sanki diye ekliyor o yüzden o iyi bir örnek değil gibi.
Ran'dan örnek verirsek en son redanlı hali Inieta'nın kılıcını eliyle karşılıyordu. Yani eğer shinsoo reinforcementa etrafını shinsooyla kaplamak dersek, içsel shinsoo içini bununla doldurmak demek gibi herhalde.

Shinsoo cinsi ve şekli eğer elementler- savaşla ilgili temel cisimler şekkinde kalsa anlaşılır da ileride karışır gibi. Mesela Yuri'ninki ne? Pedroyu yumruklarken saldırılarına nükleer yumruk demişti. Ve Gül Sağanağı (?) da HxHdeki atom bombasına gönderme gibiydi. Yani Yuri'nin ilk shinsoo cinsi nükleer güç gibi bir şey mi oluyor zaman ? Eğer Eduan gibi güçlü kişiler birden fazla element alırsa ileride birçok kişiye element kalmayacak :D

Diğer bir sorun da Eduan clicker shinsoo cinsini ve şeklini gösterir dedi, A.A'da buz mızrağı, Rak'ta kaya kalkanı netti ama Baam için sadece Küre dendi. Küre tabi cins değil şekildir o zaman Baam'ın shinsoo cinsi ne?
Siyah shinsoo'yla ilgili bunu yazmıştım daha önce ve henüz fikrim değişmedi.

Gerilim ile tam anlayamadığım kısım shinwonryuyla farkı. Yani shinwonryu bangi için de etraftaki tüm shinsooyu mutlak hakimiyetle toplamak demişlerdi. O zaman 10-15 banglik shinsooyu bir bange toplmayarak yapılan gerilim bangi onun basit hali olmuyor mu? Bu seferde Eduan'ın Baam'a gerilimi öğretirken ''Gerilimi öğrenene kadar shinwonryu kullanmak yok'' demesi ters oluyor. Hani eğer Baam daha iyi halini biliyorsa neden böyle desin?

Valla bildiklerimizi beraber irdelemek istedin galiba ama elimizdekiler Eduan'ın iki eğitim bölümünde söylediklerinden ibaret. Yukarıda söylediğim şeyler nasıl birbirine bağlanacak merak ediyorum.
Valla kafam karıştı iyice o yüzden bir sorayım dedim. Dediğin gibi misal Miseng'in Berserk modu bu ikisine de uymuyor. Güzelce bunları açıklar muhtemelen ileride.

Bir de bu High Rankerlar genelde 30-50 baang kullanıyor olayı Güçlü Seviyeciler yani %10 luk kısım mı olarak değişti. Öyle birşey demiştin sanki çeviri hatası var diye.

Biz o adamı görmek için kaç yıl bekledik. Sende ki heyecana bak. :(
Adamı bende merak ediyordum. Fakat Mangaka Wangnan ve Zahard ile ilgili bir kaç şey söylediğinde manga sonları bu tarz biri çıkacağını tahmin ettim. Fakat tıpkısının aynısının çıkacağını hiç düşünmedim. Bu arada şuan ki güncel Zahard iyi bir karakter değildir kesinlikle bu bölümle beraber bunu anladım.

Sanırım cidden iyi adammış öncesinde fakat çok değişmiş, maceraperestlikten Kralperestliğe geçmiş. İnsanları yanından tek tek uzaklaştırmış ve tek olmak istemiş sanırım. Tabi daha anca gördüm adamı sonrasında değişebilir fikrim adamı tam gördükçe bakalım.

Bir de bu High Rankerlar genelde 30-50 baang kullanıyor olayı Güçlü Seviyeciler yani %10 luk kısım mı olarak değişti. Öyle birşey demiştin sanki çeviri hatası var diye.
Yok Yüksek Seviyeci hala aynı tanım seviyecilerin yaklaşık en iyi %1'i. Ayrıyeten en iyi %10'a Üst Düzey Seviyeci deniyormuş bu yeni bilgi Drak'la beraber geldi. Ama Siu blogunda bunu daha önce açıklamasa da taa Adori'nin profilinde Üst düzey Seviyeci'yi yendiği geçiyormuş. Tabi biz o zamanlar bunu bilmediğimizden yüksek seviyecidir demişler.
Zaman kısmı evet dediğin gibi seride her zaman bahsedilmese de zaman bayağı hızlı geçiyor. 43. kattan 44.e kattaki sitasyona gelmeleri bile kaç ay sürüyor ki bu HR hızlı gitmelerini sağladığı halde. Şu an minimum 10 yıl geçti max 15 falan olabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık