Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Tower of God

'Tower of God' forumunda Res tarafından 31 Tem 2012 tarihinde açılan konu

?

Ön gösterim bölümlerle ilgili ne yapılmalı?

Bu anket 6 Mar 2019 23:42 tarihinde kapanacaktır.
  1. - Spoiler tartışma başlığı kaldırılsın ve hiç kimse bu bölümlerden bahsetmesin.

33.3%
  2. - Mevcut durum korunsun; spoilera bakmayanlar için tartışma başlık içinde kalsın.

66.7%
  1. Kuralsızlar kuleden bağımsız oldukları için öyle değil mi o.Yani girdikleri gibi çıkma ihtimalleri de var.Kulede doğmuş birisi için şinso oksijen gibi bir şeyken Urek için buna gerek bile yok mesela.Neden,çünkü dışarda şinso yok.Dışarda gerek duymayacağı güce bel bağlamıyorlar.

2. Raiden Jack the Ripper

Raiden (Jack the Ripper)
    Mesaj Sayısı 11,014
    Üyelik Tarihi20 Mar 2014
    Her kuralsız kendine has güçlere sahip. Urek hayvani bir fiziksel güce sahip, Baam ise neredeyse bütün güçleri absorbe edebilen ama aynı zamanda shinsoo'ya muhtaç bir kuralsız. Enryu'da da kendine has bir şeyler vardır elbet. Yani kuralsızlar shinsoo'ya muhtaç değildir demek doğru değil bence. Baam gayet de muhtaç mesela, hatta shinsoo olmazsa çöpten farkı bile kalmaz. :/

3. GeorgeRMartin Fuckthesystem

GeorgeRMartin (Fuckthesystem)
    Mesaj Sayısı 1,112
    Üyelik Tarihi23 Haz 2016
    Aynen Baam shinsoo olmadan bir hiç olur kule dışında ama Urek yine de büyük bir savaşçı olabilir. Gerçi Axis olursa Baam işler değişir muhtemelen bu dikenin shinsoo dışında da işlevleri olacaktır :good:

4. Daredewill (Üye)
    Mesaj Sayısı 14,457
    Üyelik Tarihi29 Nis 2015
    Zahard ve 10 ailede iş yok, onlar kuleye çok güçlü girmemişler. Baam'da sonuçta onların soyundan geliyor. Shinsoo belki de kulenin enerjisidir. İçinde yaşayanlarda ona enerji sağlıyor olabilir. Bildiğin yaşayanları sömüren bir sistem bile olabilir Neverlad izleyip geldim, onun etkisi de var.

5. Raiden Jack the Ripper

Raiden (Jack the Ripper)
    Mesaj Sayısı 11,014
    Üyelik Tarihi20 Mar 2014
    Matrix gibi bunlar da kuluçkada aslında, bizim gördüğümüz şeyler hep illüzyon. Kuralsızlar da o kapsüllerden kendi başlarına çıkabilmiş kişiler işte. :D

6. O yüzden Urekle Baami karşılaştırmaktan vaz geç diyorum ya :D

7. Xexec Üye

Xexec (Üye)
    Mesaj Sayısı 115
    Üyelik Tarihi22 Şub 2017
    Spo bölüm geldi mi bu hafta? Baktım ama göremedim, bilen varsa beni bi yeşillendirsin

8. Elodin Rachel Tarikatı Üyesi

Elodin (Rachel Tarikatı Üyesi)
    Mesaj Sayısı 1,201
    Üyelik Tarihi22 Ağu 2013
    Yok Cehennem Treni bitti ara verdi, Ing. Bolumlerin sonunda ayrintilar belli olur. Ama Mart ortasindan once degil sanirsam

9. Raiden Jack the Ripper

Raiden (Jack the Ripper)
    Mesaj Sayısı 11,014
    Üyelik Tarihi20 Mar 2014
    Ulan ne Kallavan'mış bea. Evankhell, Yuri ve Karaka üçlüsüne rağmen aralarından sıyrılıp Baam'a saldirabildi.

@Elodin
    Nasıl yani? Mart ortalarına kadar mı sürecek ara?

10. Elodin Rachel Tarikatı Üyesi

Elodin (Rachel Tarikatı Üyesi)
    Mesaj Sayısı 1,201
    Üyelik Tarihi22 Ağu 2013
    Evet Mart'ta geri dönecekmiş kaçında olduğu belli değil. Line'ın yayınlayacağı 2 bölüm daha var yani, ara okuyucu için minimum 4 hafta maximum 8 hafta sürebilir. Eğer previewleri okuduysan kafadan 2 ay :S

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yukarı Çık