Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Bu macseth yerli mi? Yoksa kuralsız mı? Ya da kulenin dışına çıkmış mı? Bunun ürettiği cep kulenin dışından gelen kişilerin(urek , baam belki enryu ve phantemium) dillerini nasıl çeviriyor? Bence bu ve ari han göründüklerinden farklı kişiler çıkacak.

Ari han’ın kendini bilerek geri planda gösterdiğini hissediyorum. Sanki fug’u destekleyen ailelerden olabilirmiş gibi geliyor.

Bu macseth ise yapay canlılar üretiyor. Bundada bir dümenler var gibi. Gizli axis ya da acisin bir tezahürü tarzı bir şeyler olabilir ama bunlar düşük ihtimal.

Koon şimdi Evankhell tarafından uyandırılıp Yu Hangsung tarafından eğitime girer bir daha muhtemelen.
Enna Core kullanabilen bunun yanında 4/5 baang güç kullanabilen A.A. ne kadar güçlü olur acaba ?
50.katta bu civarda bir güç ile çıkar karşımıza gibi bir de sağlam bir mızrak bulsa tamamdır.

Fenerci ve Mızrakçı kombinasyonu zaten oldukça güçlü. Feneriyle rakibi yavaşlatabilir keza mızrak atışını daha isabetli yapma şansıda var.

Muhtemelen Maria Zahard ile karşılaşacağından onun seviyesinde belki daha güçlü olarak karşımıza çıkacaktır. Maria Zahard ne kadar güçlü dersek aşağı yukarı Maschenny'in gizli kattaki veri hali kadar güçlüdür diye tahmin ediyorum.

Bu macseth yerli mi? Yoksa kuralsız mı? Ya da kulenin dışına çıkmış mı? Bunun ürettiği cep kulenin dışından gelen kişilerin(urek , baam belki enryu ve phantemium) dillerini nasıl çeviriyor? Bence bu ve ari han göründüklerinden farklı kişiler çıkacak.

Ari han’ın kendini bilerek geri planda gösterdiğini hissediyorum. Sanki fug’u destekleyen ailelerden olabilirmiş gibi geliyor.

Bu macseth ise yapay canlılar üretiyor. Bundada bir dümenler var gibi. Gizli axis ya da acisin bir tezahürü tarzı bir şeyler olabilir ama bunlar düşük ihtimal.
Benim en merak ettiğim kişilerden biri. Headon ile birlikte arkadan işleri yüreten biri gibi geliyor.
Atölye savaşında Gustang ile konuşanda bana o gibi geliyor. Gustang'a genç adam diyebilecek kadar yaşlı pek adam yok kulede sonuçta. Birbilerini iyi tanıdıkları da geçiyordu.

Son düzenleme:
383 bölümü okudum.

Kaşar, orospu ya iyilik yapıyor dedim bir de buna.Yine yaptı yapacağını biri şunun kafasını kopartsa da şurada bir halay çeksek. :D

Baam da fena he yakıyor ortalığı. :)

Gerçeği geldi lan :D

Son düzenleme:
383 bölümü okudum.

Kaşar, orospu ya iyilik yapıyor dedim bir de buna.Yine yaptı yapacağını biri şunun kafasını kopartsa da şurada bir halay çeksek. :D

Baam da fena he yakıyor ortalığı. :)

Gerçeği geldi lan :D

Ya ne dedik :S
Bu arada o gerçeği değil la :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık