Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
İlk 20 dedim mi bilmiyorum ama ilk 50 kesin işte. Maschenny'nin totosu yememiş gördün di mi?:) Maschenny kaçıncı sırada idi?

Oradan hesapla. Maschenny'den güçlü olduğu kesin.
Ben bu Mascheeny demiyorum ama veri dünyasında olan ufak kızı diyorum, ona bayıldım. Kule insanları değiştiriyor. Kalkavan kaçıncı sırada ki?

İradeni güçlü tut. :( Hiç başlanacak zaman değil. Çok heyecanlı yerlerdeyiz cidden de. O yüzden her hafta parça parça okumak hiç hoş olmuyor. Yalnız buraya dikkatli bak ki spoiler'ı yeme sonra. :/
Sabretmeye çalışacağım o halde. Hocayı harcamışlar gerçi belli orası. :(

Vay üfürükçü Hasan ya. Yedi hepimizi. :D
Adam eski kadim dedi durdu, ilk 20 ye soktu hatta, dedik Fug'un liderinden sonra en güçlü değildir diye ama nerde. :D Kalkavan adından sonra hoca kolay olmayacak demişti. Büyük ihtimal kendi daha yüksek sırada ama Kalkavan genç yeni yükselen yıldızlardan. Evankhell'in bile kat hakimi öldürdüğü halde sırası çok yüksek değil. İlk yüz kolay değildir.

Adam eski kadim dedi durdu, ilk 20 ye soktu hatta, dedik Fug'un liderinden sonra en güçlü değildir diye ama nerde. :D Kalkavan adından sonra hoca kolay olmayacak demişti. Büyük ihtimal kendi daha yüksek sırada ama Kalkavan genç yeni yükselen yıldızlardan. Evankhell'in bile kat hakimi öldürdüğü halde sırası çok yüksek değil. İlk yüz kolay değildir.
Öyle zaten Maschenny diyor karşımda antik bir canavar gibi diyordu. Reyiz Baam yüzünden yumuşadı . Eski halinden eser kalmamış. Yufka yürekli olmuş.

İlk 50 net.

Evankhell 60. sıradaydı yanlış hatırlamıyorsam. Jinsung da kesin ilk yüzdedir ama filtreyi daralttığımızda net olarak bir rakam veremem şu aralıktadır diye. Yine de Evankhell'den daha güçlü olduğuna dair her türlü bahse girerim.

Neyse, gücü için sevmedik biz onu. Baam'a da benziyor zaten kanımız ısındı reise xd

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık