Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Öyle zaten Maschenny diyor karşımda antik bir canavar gibi diyordu. Reyiz Baam yüzünden yumuşadı . Eski halinden eser kalmamış. Yufka yürekli olmuş.

İlk 50 net.
Bu zaten Zahard'ı şahsen tanıyacak kadar şansı ve eski bir adam değil mi? Antik canavar olması normal ya ben sana takılıyorum.

Evankhell 60. sıradaydı yanlış hatırlamıyorsam. Jinsung da kesin ilk yüzdedir ama filtreyi daralttığımızda net olarak bir rakam veremem şu aralıktadır diye. Yine de Evankhell'den daha güçlü olduğuna dair her türlü bahse girerim.

Neyse, gücü için sevmedik biz onu. Baam'a da benziyor zaten kanımız ısındı reise xd
İlk 20den 50'ye zor geriledi gördün mü? :D adam belki de 10 bin yıldır yaşıyor bunlar için hayat anlamını bile yitirmiştir.

İlk 20den 50'ye zor geriledi gördün mü? :D adam belki de 10 bin yıldır yaşıyor bunlar için hayat anlamını bile yitirmiştir.
Ahaha :D Haklı ama. Bu arada Kallavan şöyle böyle diyoruz da Jinsung tam berserk moda bağlayacakken prenses girdi araya. Girmese belki de Kallavan'ı indirebilirdi. Ne diyorsun bu işe?

Ahaha :D Haklı ama. Bu arada Kallavan şöyle böyle diyoruz da Jinsung tam berserk moda bağlayacakken prenses girdi araya. Girmese belki de Kallavan'ı indirebilirdi. Ne diyorsun bu işe?
Hocalar genelde epik ölür ve son şovlarını yaparlar. Bariz bence güçlü Kalkavan'dan ama işte o ateşi kaybetmiş. Jinsung her türlü alır aslında ama paslı işte.

Bu arada 2 sene önceki yorumları okuyorum, enryu Zahard'ı falan ne konuşmuşuz. Ne merak etmişiz. Kaliteli sohbet varmış. @RocheFelix varmış ama şimdi yok.

Hocalar genelde epik ölür ve son şovlarını yaparlar. Bariz bence güçlü Kalkavan'dan ama işte o ateşi kaybetmiş. Jinsung her türlü alır aslında ama paslı işte.

Bu arada 2 sene önceki yorumları okuyorum, enryu Zahard'ı falan ne konuşmuşuz. Ne merak etmişiz. Kaliteli sohbet varmış. @RocheFelix varmış ama şimdi yok.
Bizim hoca pek şov yapamadı yalnız. Kibrit alevi gibi kısa süreli yanıp söndü. Eğer ki ölmezse içindeki ateşi tekrardan tutuşturabilir. Bu adamın büyük aileleri katlettiği günlerdeki halini görmek isterdim, ya da en azından o hallerine tekrar dönmesini.

Roche yalandan bakıp gidiyor ya. Peh!

Cık ilk 50 fazla ona.
Top 50 çok başka bir şey olmalı. Düşün ilk 20 de kimler var.

Birde bu hakimler sadece ilk 100 domine etse şaşırmam. 2. katın hakimi 60. sırada.
acaba kaç hakim var. 10 aile liderleri, şu bu özel durum deyip; düz hesap 100 katın hakimi var desek. Onlar kaplar la ilk 100'ü sadece :D
Birde 523. sırada da bir hakim görmeyek be, koca katın reisi adamlar veya bayanlar.

Birde sıralamalar direk gücü yansıtmıyor. Evana bakın bi torpille gelmiş oralara :(

O kadar hakim filan diyom ama hiç oralara girecek gibi de durmuyor gerçi, hakim mi? o ne :D
Hakim nedir yenir mi muhabbetinden iki hakimin vs'sine gelmişiz :D @Daredewill

Bizim hoca pek şov yapamadı yalnız. Kibrit alevi gibi kısa süreli yanıp söndü. Eğer ki ölmezse içindeki ateşi tekrardan tutuşturabilir. Bu adamın büyük aileleri katlettiği günlerdeki halini görmek isterdim, ya da en azından o hallerine tekrar dönmesini.

Roche yalandan bakıp gidiyor ya. Peh!
Gözü nasıl dönüyorsa 10 aileden birini nerde görse öldürüyormuş. Adam tövbe etmiş, ancak kızgın Baam gibi hayal ederiz de o da ji sung dan farklı değil.

Hakim nedir yenir mi muhabbetinden iki hakimin vs'sine gelmişiz :D @Daredewill
Sayfa 200 lere gittim ben, enryu nasıl öldürdü. Kat Hakimi ne, zahard Baam gibi miydi? Sonra 10 aile kuleye girince gardiyanlarla nasıl konuştu, Baam cep olmadan konuşamadı. Bir sürü güzel şey varmış. Yuri hangi aileden İlerde öğreniriz falan. Adori merak ediyorum hala o hangi aileden neden zahard a bağlı bak görmedik.

Karaka aslında çok güçlü demiş Siu hep, şansız sadece hep güçlü birilerine denk geliyor ama hala da öyle.

Çok güzel kaliteli sohbetler dönmüş. Kim kimi döver diye sohnet olmamış nerdeyse.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık