Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
https://www.reddit.com/r/TowerofGod/comments/a2f9nn/blog_translation_season_2_chapter_330/

I know there will be a lot of debate on Baam's power level, and one thing's for sure: if Baam brings up all his strength for a moment to attack, Rankers may feel threatened..? The thing is that fights are not decided by strength alone. However, Baam's potential is starting to be expressed at a horrifyingly powerful level it seems. Of course, there's still a ways to go on that ^^;

Baam'in gucunun derecesi ustune epey tartisma ve konu acilmis, gercek su ki eger baam butun gucunu toplarsa ve bir anligina atak moduna gecerse seviyeci bile tehdit altinda olabilir. Unutmayin dovusler sadece guc siralamasi ile olculmuyor. Diger yandan baam'in potansileyi baslangic olarak epey korkutucu bir derecede. Tabiki bu sadece baslangic, daha gidecegi uzun bir yol var. ~

baam'in gucu'nu azda olsa SIU bir seviyede sabitliyor, simdilik.

Anyway, the fight between Kallavan and Ha Jinsung is a great battle of two High Rankers, to be recorded in the history of the Tower.

Kallavan ve HJ iki yuksek seviyecinin duvusu gerceklesiyor ve bu dovus kulenin tarihinnde iz birakacak bir dovus.

@Miko
Baam'ın bir seviyeci için tehdit olabileceğini iki bölümdür görüyoruz zaten de yüksek seviyeciye karşı ne yapacak o önemli.

Bir de ben bir şeyi anlayabilmiş değilim tam olarak. Kuralsızların olayı gardiyanlar ile sözleşme yapmadan shinsoo kullanabilme yeteneği değil miydi? Dolayısıyla büyük miktarlarda shinsoo kullanmak için kurallılara özgü üst katlardaki gardiyanlarla sözleşme yapma mecburiyetinde olmaması gerekiyor bu kuralsız arkadaşların. Peki Baam'ın çok daha güçlü saldırılar yapmasını engelleyen şey ne burada?

Labsente

@Miko
Baam'ın bir seviyeci için tehdit olabileceğini iki bölümdür görüyoruz zaten de yüksek seviyeciye karşı ne yapacak o önemli.

Bir de ben bir şeyi anlayabilmiş değilim tam olarak. Kuralsızların olayı gardiyanlar ile sözleşme yapmadan shinsoo kullanabilme yeteneği değil miydi? Dolayısıyla büyük miktarlarda shinsoo kullanmak için kurallılara özgü üst katlardaki gardiyanlarla sözleşme yapma mecburiyetinde olmaması gerekiyor bu kuralsız arkadaşların. Peki Baam'ın çok daha güçlü saldırılar yapmasını engelleyen şey ne burada?
Onu bende düşündüm muhtemelen shinsoo kullanımı yetenekle alakalı. Shinsoo kullanımı sınırsız ama şuanda baam'ın kontrol edebildiği sınırlı. Bu Yüzden kurallıların sınırlı bir potansiyeli varken Kuralsızların sınırsız bir potansiyeli var.

Baam bütün gücünü toplayıp tek bir saldırı yapsa seviyeciler tırsabilirmiş. Burdan anladığım Baam hala seviyeci gücünde değil ama dikkate almazlarsa sıkıntı yaşarlar. Tabi burda seviyeci dediği şuan dövüştüğü acemi seviyeciler yani Karaka filan değil. Yüksek seviyecilere ise çizik dahi atamaz. Karaka bile güçlü bir saldırısıyla Yuri'ye saldırdı da çizik dahi atamadı.

Onu bende düşündüm muhtemelen shinsoo kullanımı yetenekle alakalı. Shinsoo kullanımı sınırsız ama şuanda baam'ın kontrol edebildiği sınırlı. Bu Yüzden kurallıların sınırlı bir potansiyeli varken Kuralsızların sınırsız bir potansiyeli var.
Sınırsız hakkı olsa da o kadar yoğun shinsooyu kontrol edebilecek kadar yeteneği yok diyorsun öyle mi? Yani, benim de aklımdan geçen buydu ama başka bir şey mi var acaba diye düşünmedim değil. Sonuçta bizim söylediğimiz şey net bir bilgiden ziyade çıkarım yapmak aslında.

Evet Baam seviyecilere üstün geldi geçtiğimiz bölümlerde ama bu BM sayesindeydi, sanırım Siu BM olmasa da Baam'ın onlara denk olabileceğini söylemek istemiş. HR karşısında Baam'ın bir şey yapabileceğini sanmıyorum şu anki haliyle.
Sınırsız hakkı olsa da o kadar yoğun shinsooyu kontrol edebilecek kadar yeteneği yok diyorsun öyle mi? Yani, benim de aklımdan geçen buydu ama başka bir şey mi var acaba diye düşünmedim değil. Sonuçta bizim söylediğimiz şey net bir bilgiden ziyade çıkarım yapmak aslında.
Yani açık açık söylenmese de shinsoo nedir öğrendiğimizden beri gördüğümüz bir şeydi.

Labsente

Çıkarımdan çok test katında yaşananlardan dolayı. Hwa Ryun'a test katında gardiyandan izinsiz sınırsız shinsoo kontrol edip saldırmıştı ama sadece gözüne hasar verebildi. Bundan dolayı güçlendikçe kontrol edebildiği shinsoo'nun hasarı da aynı anda artıyor. Ayrıca shinsoo'nun yoğunluğunun kat çıktıkça arttığını söylemişlerdi. Bu yüzden yüksek katlardaki savaşlardaki shinsoo etkisi ile düşük katlardaki shinsoo etkisinin de aynı olmadığını düşünüyorum.

Ayrıca hala bu manga mı manghwa mı ne bu serinin güç dengesine alışamadım. Sürekli çoluk çocuğun üstüne bilmem ne seviye adamlar geliyor.

@Elodin
BM ile ezdi zaten. O olmasa da direnirmiş haliyle. Şu anda bence de yüksek seviyeciye hiçbir şey yapamaz ama seviyeci olmadan önce bir yüksek seviyeciye ayar vermesini bekliyorum ileride Baam'dan. Adori yapmış da bizim çocuğun neyi eksik? :a:

@Labsente
Katlar arası shinsoo yoğunluğu farkı kıstas değil aslında. Aynı katta Baam ile bir seviyeci arasındaki fark asıl önemli kısım. Ama sebebini anladım elbette, ağır geliyor kendisine fazla shinsoo kullanmak.

Aslında alışamayacak bir şey yok ya. Son derece tutarlı bir seri güç dengelerinde. Siu beklediğimden de iyi kotardı bu işi.

Kallavan baya sıkıntılı bir tip çıktı. Diken gibi bir güç de bulmuş ki tümden sıkıntı. Bizim canavara son şovunu yaptırırsa acayip söverim Siu denilen hıyara. :S

Aileler arası savaş çıkacak kesinlikle. Zahard'dan yana olanlar ve karşı olanlar diye. Ha ailesinden gördüklerimizin hepsi Zahard karşıtı çıktı. En son da Yuri katıldı bu kervana. Şu saatten sonra prensesliğe devam edemez sanırsam. Dahası aile lideri ise çok seviyormuş Yuri'yi. Buna ek olarak Po Bia ailesiyle de arası iyiyse bu iki aile ittifak kuracak gibi duruyor. Kule epey karışacak yani.

Yuri yenemez Jinsung'u. O çapta değil henüz.
Zaten Ha ailesi Ha Yurin ve Arı Han in ikizlerinden geliyor. Oradan bir Arı ailesi bağlantısı var. Ama ikizlerin arası açık sanırım yani aile içi parçalanma da olabilir Ha ailesinde.

BM + ga olan Yuri Jinsung u bayağı bir zorlar gibi. Tabi ikisininde bilincini kaybetmeden kullanabileceğini varsayarsak.

@Raiden Bu arada Adori'nin yendigi D'rak gibi Ust Duzey Seviyeciymis ama Siu bu terimi henuz aciklamadigi icin Yuksek Seviyeci oldugunu varsaymis cevirmen.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık