Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Bu seride harem beklemiyorum, Androssi bile hoşlantı şeklinde, tam seviyor diyemem. Gerçi kız baya sahiplendi ama Baam odun biraz.

Luffy'den oyu çeksene la kısa süreliğine.
Dalga geçiyorum. :/ Harem işleri döndüğü anda bırakırım okumayı. Diğer isteğini ise görmemiş gibi davranıyorum. :(

Bu hafta çıkacak manganın şerefine reisi profil fotosu yaptım :/
Biraz heyecan katayım...
Ben de hazırladım avatarı. Hadi bakalım bekliyoruz.

Not: Genelde bu tür konularda içgüdülerimde yanılmam pek, son bölümün üstünden neredeyse bir hafta geçti ama Jinsung reis hala çok korkutuyor beni. Hadi hayırlısı artık. :(

Son düzenleme:
Ari Han ile Arie Hon arasındaki bağ ne tam olarak? Yakın akraba falan denildi diye hatırlıyordum bir bölümde. Hatta Yuri diyordu kıza "Arie ile olan bağınızdan dolayı iyi kılıc kullanabiliyorsunuz" falan filan bisi demisti. Tam hatırlayamadım.

C seviye kurallı olsunlarda En güçlü 10 D seviye kurallı diye konu açıcam. 2 sene olmuş bu konuyu açalı :/
http://www.korsanfan.com/konu/en-iyi-10e-seviye-kurallı.5558/

Ari Han ile Arie Hon arasındaki bağ ne tam olarak? Yakın akraba falan denildi diye hatırlıyordum bir bölümde. Hatta Yuri diyordu kıza "Arie ile olan bağınızdan dolayı iyi kılıc kullanabiliyorsunuz" falan filan bisi demisti. Tam hatırlayamadım.
Arie ile Ari ailesi kardeş aileymiş. Ha Ailesi ile Ari ailesi liderlerinden olan çocuklar vardı. Aynısı Arie ile de geçerli olabilir.

Ari ailesi Arie ailesine nazaran normal kılıç kullanmak yerine iğne dediğimiz silahı kullanıyorlar.

Son düzenleme:
Bunun tam olarak ne anlama geldiği açıklanmadı, tahmin etmek gerekirse ECK'din dediği gibi olabilir ama isimlerinin benzerliğinden dolayı benim aklıma gelen şey, bu iki kişinin kulenin dışındayken de ilişkili olduğu yönünde. Yani daha kulenin dışındayken aralarında bir akrabalık vardı muhtemelen.

C seviye kurallı olsunlarda En güçlü 10 D seviye kurallı diye konu açıcam. 2 sene olmuş bu konuyu açalı :/
http://www.korsanfan.com/konu/en-iyi-10e-seviye-kurallı.5558/

Arie ile Ari ailesi kardeş aileymiş. Ha Ailesi ile Ari ailesi liderlerinden olan çocuklar vardı. Aynısı Arie ile de geçerli olabilir.

Ari ailesi Arie ailesine nazaran normal kılıç kullanmak yerine iğne dediğimiz silahı kullanıyorlar.
Aç aç az konuşmadık o zaman ama şimdi baktım yazdığım isim kimdi diye unutmuşum. :D

Reis, Buradan asla geçemezsin edasıyla Gandalfvari dövüşüyordu ama arkadan pıçakladılar.
Acaba Maschenny gelmeseydi sonuç ne olurdu...

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık