Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Toga tekrar başlamak istiyorum.İngilizce yeni çeviri falan geldi mi acaba?En düzgün hatasız nereden okuyabilirim bilgin var mı?
Webtoons.com İngilizce yayın haklarına sahip başka bir çeviri yok. Arada bazı hatalar olsa da fazla değil ve geri dönüp düzeltiyorlar da zaman zaman.
Türkçesini Shiroyasha Webtoontr.com'dan Puzzle Fansub'a geçirdi. Güncelden 5 bölüm gerideler.

Koon ailesi güç sıralaması şu şekildedir diye tahmin ediyorum.
Koon Eliot .... 60-70 arası
Maschenny ... 80-100 arası
Asiento ... 100-200 arası
Icardi .... 200-500 arası şeklinde gider diye düşünüyorum.

İlk 100 arasında 1 prenses vardır gene aynı şekilde kat yöneticisi olan en azından 1 kişi daha çıkar gibime geliyor. Tam hatırlamasamda Maschenny'nin Eduan'ın en sevdiği çocuğu diye birşey hatırlıyorum. Eğer öyleyse ilk 100 arasında başka bir prensesin olmama ihtimali var.

Jinsung'un durumu iyi durmuyor kötü bir his var içimde. Başına bir iş gelecek gibi sanki ama çözemedim. Çok da sevdiğim bir karakterdir, umarım yanılıyorumdur. :(

Edit: Baam da hapı yuttu resmen. Yüksek seviyeci geldi şimdi de. Bir şekilde god mode açması lazım yoksa geçmiş olsun.

Jinsung'un durumu iyi durmuyor kötü bir his var içimde. Başına bir iş gelecek gibi sanki ama çözemedim. Çok da sevdiğim bir karakterdir, umarım yanılıyorumdur. :(

Edit: Baam da hapı yuttu resmen. Yüksek seviyeci geldi şimdi de. Bir şekilde god mode açması lazım yoksa geçmiş olsun.
Bilmem kaç bin yıl önce sülalesini tek başına alan canavarı sonunda göreceğiz. Baya heyecanlandım bölüm sonunda. Ya berabere bitecek ya da Kallavan alacak gibi bir his var bende de ama alsa bile istasyonda ki savaşa katılamayacak şekilde yaralanacaktir. Asıl sorun Kallavanin başında olduğu grubu kim durduracak. Bunlar da istasyona giderse Kallavan olmasa bile çok güçlü olurlar. Bakalım arkadan bir Fug desteği gelecek mi.

Bu arada Siu da BM i yuri den aldı. Yuri Kallavanin altındaki ismini söyleyemediğim ablayı alacak gibi. Kallavan da reisi alırsa BM li yuri vs Jinsung konusu ateslenebilir.
Spoiler konusuna geçmemek için zor duruyorum

Bilmem kaç bin yıl önce sülalesini tek başına alan canavarı sonunda göreceğiz. Baya heyecanlandım bölüm sonunda. Ya berabere bitecek ya da Kallavan alacak gibi bir his var bende de ama alsa bile istasyonda ki savaşa katılamayacak şekilde yaralanacaktir. Asıl sorun Kallavanin başında olduğu grubu kim durduracak. Bunlar da istasyona giderse Kallavan olmasa bile çok güçlü olurlar. Bakalım arkadan bir Fug desteği gelecek mi.

Bu arada Siu da BM i yuri den aldı. Yuri Kallavanin altındaki ismini söyleyemediğim ablayı alacak gibi. Kallavan da reisi alırsa BM li yuri vs Jinsung konusu ateslenebilir.
Spoiler konusuna geçmemek için zor duruyorum
Kallavan baya sıkıntılı bir tip çıktı. Diken gibi bir güç de bulmuş ki tümden sıkıntı. Bizim canavara son şovunu yaptırırsa acayip söverim Siu denilen hıyara. :S

Aileler arası savaş çıkacak kesinlikle. Zahard'dan yana olanlar ve karşı olanlar diye. Ha ailesinden gördüklerimizin hepsi Zahard karşıtı çıktı. En son da Yuri katıldı bu kervana. Şu saatten sonra prensesliğe devam edemez sanırsam. Dahası aile lideri ise çok seviyormuş Yuri'yi. Buna ek olarak Po Bia ailesiyle de arası iyiyse bu iki aile ittifak kuracak gibi duruyor. Kule epey karışacak yani.

Yuri yenemez Jinsung'u. O çapta değil henüz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık