Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Kallavan ... ilk 50-80 arası
Ephasion ... ilk 100-150 arası
Chunhee... ilk 250-400 arası gibi muhtemelen...
Diğer bölük komutanları da bu ayardadır.
Onların yardımcıları da ilk 500-1000 arasıdır.

Yuri ise kendini geliştirmiştir ilk 100 arasına girmiştir tahmin ediyorum. Eskisi gibi Chunhee'ye yenilmez.
Karaka boşuna çok hızlı gelişiyor diye övmedi bu kızı. Sıu'nun Ha jinsung, Urek ve Yuri'yi saymazsak gördüğümüz en güçlü kişi sözünü boşuna yazılmadığını düşünüyorum.
Jinsung Yuri'den net güçlü bir adam ya. Ben ilk 100'de net olduğunu düşünüyorum. Son bölümleri okumadım.

Jinsung Yuri'den net güçlü bir adam ya. Ben ilk 100'de net olduğunu düşünüyorum. Son bölümleri okumadım.
Aslında son bölümlerde Jinsung direk olarak Kallavan ile dövüşecek imajı veriliyor bence yenilecek olmasına rağmen verilen hava açıkça Kallavan'ın yardımcı kaptanı Ephasion'dan güçlü olduğu.
Yuri'nin ise eski eğitmeni Chunsee'yi daha önce yenemediği söyleniyor ki Chunsee rütbe olarak ve verdiği etki itibarıyla Ephasion'un gerisinde.

Ben sadece blog yazısından yola çıkarak Yuri'nin Jinsung'tan güçlü olduğunu düşünüyorum ama o blog yazısı olmasa...
Jinsung ilk 100 içindedir.(Muhtemelen 80-100 arası)
Yuri ise ilk 150-200 arasıdır bu arc Chunhee'yi yenerek onu geçtiğini gösterecek diye düşünürdüm açıkçası.

Aslında son bölümlerde Jinsung direk olarak Kallavan ile dövüşecek imajı veriliyor bence yenilecek olmasına rağmen verilen hava açıkça Kallavan'ın yardımcı kaptanı Ephasion'dan güçlü olduğu.
Yuri'nin ise eski eğitmeni Chunsee'yi daha önce yenemediği söyleniyor ki Chunsee rütbe olarak ve verdiği etki itibarıyla Ephasion'un gerisinde.

Ben sadece blog yazısından yola çıkarak Yuri'nin Jinsung'tan güçlü olduğunu düşünüyorum ama o blog yazısı olmasa...
Jinsung ilk 100 içindedir.(Muhtemelen 80-100 arası)
Yuri ise ilk 150-200 arasıdır bu arc Chunhee'yi yenerek onu geçtiğini gösterecek diye düşünürdüm açıkçası.
Anladım. O yazı da bir yanlışlık olduğunu düşünüyorum aslında. Zaten dediğin gibi bu arc'ta seviyelerini gösterirler net belli olur.

Jinsung ile ilgili benim görüşüm şudur. Kulede sıralamalar yapılan eylemlere göre şekillendirildiğine ve jinsungun uzun yıllardır aktif kulede takılmamasından dolayı jinsung hor görülebiliyor. Jinsung herkesin beklediğinden daha güçlü bir antik adam. Siuda zamanında urekden sonra görülen en güçlü karakter diyerek zamanında vurgulamıştı bunu.

Kay’ın evlendirileceği yeon ailesinden kişi kesin ehwa. Yoksa o kadar dövüşün ortasında böyle bi ayrıntıyı vermez. Ama bu evlilik sözünün hikaye açısından önemi ne ki araya sıkıştırdı bunu ?

Kay’ın evlendirileceği yeon ailesinden kişi kesin ehwa. Yoksa o kadar dövüşün ortasında böyle bi ayrıntıyı vermez. Ama bu evlilik sözünün hikaye açısından önemi ne ki araya sıkıştırdı bunu ?
Evet dövüşün ortasında garip durdu, bir yere bağlanır herhalde ilerde. Yine de Yihwa hala kurallı ve seviyeci olması uzun yıllar alacak artı Kay Yüksek seviyeci.
Gerçi mantıklı geliyor dediğin şey çünkü Yihwa gücünü kontrol edemeyen, ailesinin büyükleri tarafından çok da fazla değer verilmeyen biriydi. Yeon ailesi anca böyle bir kızını orta seviye ailelerden biriyle evlendirir.
Siu da baitledi bizi yine :D Adamın ismi Khul Nissam Kay, mavi saçlı, dövüşmeye meraklı falan diye yan aile üyesi sandık ama soyismi Batılılar gibi sondaymış.
Evankhell'in küresi shinwonryu gibi etraftaki shinsooyu emebiliyor, tabi bunun kuralsızlarla alakalı olduğunu falan düşünmüyorum. Sadece ters shinsoo kontrolünde nasıl ki rakibin shinsoosunu durdurabiliyorsan bunun da bir adım ötesi, bu shinsooyu ona karşı kullanmak sanırım. Böyle bir şey söylemişti galiba Siu. Shinwonryu ayrı bir olay.

Bir de şey garip geldi. Evankell’i sima olarak tanımamaları. Ancak gücünü ortaya çıkardıktan sonra gücünden yola çıkarak tanıdılar. Koskoca 60. Seviye insan yüzünün gözünün tanınır olmasını bekliyor. Aynı şekilde urek’i de sırtındaki mazino dövmesinden tanıyorlardı. Biraz garip geldi bana.
@Elodin şimdi bu adamın koon ailesiyle bağlantısı var mı yok mu anlamadım. Nissam ailesinin koon ailesiyle alakası var mı ? Yoksa khul kısmı benziyor diye mi böyle bi söylenti çıktı?

@Elodin şimdi bu adamın koon ailesiyle bağlantısı var mı yok mu anlamadım. Nissam ailesinin koon ailesiyle alakası var mı ? Yoksa khul kısmı benziyor diye mi böyle bi söylenti çıktı?
Arie'lerin yan aile isimleri Arion ve Ariran olduğunu biliyoruz henüz seride gözükmeseler de. Khul ismi ve saçı benzediği için böyle bir tahmin vardı. Varisi olduğu aile Nissam olduğuna göre yanlış çıkmış gibi duruyor ama eğer Khul ismi annesinin soyadıysa hala doğru çıkabilir.

Ve evet kulede henüz karşılaşmamış kişiler birbirini tanımıyor sima olarak. Daha önce fotoğraf Tv gibi şeyler görmüştük ama Evankhell ortalıkta gözükmeyen biri olduğundan tanınmaması mantıklı. Urek konusunu ben de anlamıyorum, Siu'nun kafasında belli bir mantığı vardır illa bu kadar bölüm aynı mantığı sürdürdüğüne göre.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık