Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Neden böyle bir soru sormuşlar ki acaba. Seride zaman yolculuğunu gerektirecek falan bir durum yok ya da ben anlamadım :bilmem:
simdi belki lazim degil ama gelecekte elde malzeme kalmazsa zaman yolculuguna girerse serinin degeri en azindan 50% duser. Simdiye dek 1 seri bile dogru duzgun zaman yolculugu etiketini dogru kullanamadi. Umarim sozunde durur ve herhangi bir ise kalkismaz.

one piece spoiler
one piece bile bu cikacak bolumde zaman yolcugu yapanlari soktu seriye... okadar dustu Oda

simdi belki lazim degil ama gelecekte elde malzeme kalmazsa zaman yolculuguna girerse serinin degeri en azindan 50% duser. Simdiye dek 1 seri bile dogru duzgun zaman yolculugu etiketini dogru kullanamadi. Umarim sozunde durur ve herhangi bir ise kalkismaz.

one piece spoiler
one piece bile bu cikacak bolumde zaman yolcugu yapanlari soktu seriye... okadar dustu Oda
Aynen zaman yolculuğu sıkıntı olur. Durduk yere de böyle bir işe girmemeyi düşünüyorsa iyi yapmış :D
Bu arada One Pierce den de ufak spoiler yedim :D

Neden böyle bir soru sormuşlar ki acaba. Seride zaman yolculuğunu gerektirecek falan bir durum yok ya da ben anlamadım :bilmem:
Soru ne zaman sorulmus bilmiyorum ama Baam'in geçmişiyle ilgili diye aklımda kalmis. Ya Garam'dan onceki teorilerle ilgilidir ya da Garam'in anlattıklarına gore Baam 10 bin yasinda çıktığı içindir.

20-30 bölümdür seriyi okumuyordum ve Baam hala p-up alıyor biri şu çocuğu durdursun..
Oyle maalesef, İsim Avı istasyonundan beri yüksek seviyeciler hikayeye aktif olarak dahil olmaya başladı, Baam'ı güçlü hale getirerek hikayenin akışını değiştirmek istiyor galiba yazar. Yoksa şu ana kadar ki kat tırmanma temposuyla seviyeci olması bi 8-10 sene sürerdi. Sanırım bizim tayfayı hikayeye seyirci değil de oyuncu olacak hale getirmek istiyor tabi bunu biraz fazla hızlı ve bariz yapıyor. Ama nedenini anlayabiliyorum en azından.

o kadar gicu gercek kulede gostersin bakalim.
urek mazinonun hell joenun yaninda shinso kullanamiyom deyince ne oluyor dedim kendi kendime.valla suiye.acidim adam 2 semedir naverden cikartmiyorlar annesini bile gormeye gidemedigini son blog yazisinda belirtti. sikinti basmis olabilir.

Oyle maalesef, İsim Avı istasyonundan beri yüksek seviyeciler hikayeye aktif olarak dahil olmaya başladı, Baam'ı güçlü hale getirerek hikayenin akışını değiştirmek istiyor galiba yazar. Yoksa şu ana kadar ki kat tırmanma temposuyla seviyeci olması bi 8-10 sene sürerdi. Sanırım bizim tayfayı hikayeye seyirci değil de oyuncu olacak hale getirmek istiyor tabi bunu biraz fazla hızlı ve bariz yapıyor. Ama nedenini anlayabiliyorum en azından.
Cidden fark edilir derecede hızlandı seri ve güzel de oluyor dengeyi bozmadan ilerletiyor bence en önemli etken bu

Soru ne zaman sorulmus bilmiyorum ama Baam'in geçmişiyle ilgili diye aklımda kalmis. Ya Garam'dan onceki teorilerle ilgilidir ya da Garam'in anlattıklarına gore Baam 10 bin yasinda çıktığı içindir.
Anladım. 10 bin yaş olayını zaman yolculuğuyla açıklamak ile uğraşacağına kulenin içerisindeki zaman akışının farklı olmasına bağlaması daha kolay olur zaten.

Kallavan ... ilk 50-80 arası
Ephasion ... ilk 100-150 arası
Chunhee... ilk 250-400 arası gibi muhtemelen...
Diğer bölük komutanları da bu ayardadır.
Onların yardımcıları da ilk 500-1000 arasıdır.

Yuri ise kendini geliştirmiştir ilk 100 arasına girmiştir tahmin ediyorum. Eskisi gibi Chunhee'ye yenilmez.
Karaka boşuna çok hızlı gelişiyor diye övmedi bu kızı. Sıu'nun Ha jinsung, Urek ve Yuri'yi saymazsak gördüğümüz en güçlü kişi sözünü boşuna yazılmadığını düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık