Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Orijinal line çevirisinde " i dont know what someone like him, the vice captain of wolhaiksong is doing here... "

yazıyor. Yani Wolkhaiksong'un ikinci kaptanı anlamında
Anladım. Yani güç çıkarımı yapıyorsa ikinci kaptanı olarak yanlış oluyor yine de. Çünkü Wolkhaison' un kurucusu Urek' in kankası. Ve Sıralamada Urek 4. iken bu adam 9. sırada.

Anladım. Yani güç çıkarımı yapıyorsa ikinci kaptanı olarak yanlış oluyor yine de. Çünkü Wolkhaison' un kurucusu Urek' in kankası. Ve Sıralamada Urek 4. iken bu adam 9. sırada.
urek ile baek beraber kuruyorlar wolhaiksong u. büyük bir ihtimalle liderliği bölüşmüşlerdir. zaten wolhaiksong da böyle ast-üst olayının çok görüldüğünü düşünmüyorum. gustang 257. bölümde "arkadaşlarınla beraber evcilik oynadığın wolhaiksong mudur nedir dalavereden başka bir şey değil" gibi şeyler söylemişti urek e.

urek ile baek beraber kuruyorlar wolhaiksong u. büyük bir ihtimalle liderliği bölüşmüşlerdir. zaten wolhaiksong da böyle ast-üst olayının çok görüldüğünü düşünmüyorum. gustang 257. bölümde "arkadaşlarınla beraber evcilik oynadığın wolhaiksong mudur nedir dalavereden başka bir şey değil" gibi şeyler söylemişti urek e.
İşte o yüzden bir sıkıntılı geldi bana o sözler.:D

Burda ne demek istiyor? Onun gibi Liderin sağ kolu olmuş?
Evet Line'ın çevirisi boktan demiyorum boşuna. İngilizceye Co-Leader olarak çevrilmeliydi ve Türkçe'de de ''Eşbaşkan'' demek uygun olur. Urek ve Baek Ryun WHS'yi beraber kurdular ama tabi Urek yönetmeye ilgi duyan biri değil, Baek Ryun işleri yönetiyor. Zaten 77. katın idarecisi de o.

Hayır WHS'de taşıdığın sembolün kanat sayısı rütbeni belirliyor. Urek'in sırtındaki sembol 14 kanat vardı sanırım, max bu olabilir. Kurudan'ınkini çok net hatırlamıyorum ama sanki 6 taneydi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık