Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Belkide phantaminum kuleden çıkmışdır ve peşinden gitmek istiyordur
Enryu 43 kata doğrudan Baam'ın girdiği gibi bir kapıdan giriyor. Yani axis olmayan Enryu böyle bir şey yapabiliyorsa Phantaminum'un nasıl bir anda Zahard'ın sarayının içinde ortaya çıkması ve aynı şekilde kaybolması gayet normal. Ve evet Urek Phanta'yı bulamadığı için kuleden çıkmak istiyor. Kendisine uygun rakipler bulabilse kalmak isteyebilirdi ama direk güç dengesinin en tepelerinde olunca sıkılması normal. Sonuçta kendisine rakip seçtiği adam tüm Tog evreninin en güçlü 5lisinden biri.

Tog evreninin değil Tus evreninin en güçlü karakterlerinden biri, Phantaminum Tog'a fazla bir karakter, seride de gözükmez bence zaten. (Belli de olmaz tabii, Siu'ya kalmış bir şey.)

Tog evreninin değil Tus evreninin en güçlü karakterlerinden biri, Phantaminum Tog'a fazla bir karakter, seride de gözükmez bence zaten. (Belli de olmaz tabii, Siu'ya kalmış bir şey.)
Tog'un en güçlü 5lisi demedim. Tog evreni derken kastetmek istediğim şey Tower of God'ın varolduğu evren ki bu da senin dediğin üzere TUS oluyor.

Tog'un en güçlü 5lisi demedim. Tog evreni derken kastetmek istediğim şey Tower of God'ın varolduğu evren ki bu da senin dediğin üzere TUS oluyor.
Anladım, ben Tog'u her zaman farklı bir evren ve axisler de Tus evreninde bu evrenleri, "story'leri" (Talse User Story) yazan kişilikler olarak düşündüm.

Sonuçta Tus üzerinde bir çok evren var ve hepsi farklı bir zaman çizgisinde ilerliyor (böyle olmaya da bilir tabii). O yüzden Siu Phantaminum için "tüm Tog evrenin anında yok edebilir" diye bir şey söyledi bence. Bu story'ler de birbiriyle ilişik olmadığı için Tog evreni ve Tus evreni bende farklı çağrışımlar yaptı.

Anladım, ben Tog'u her zaman farklı bir evren ve axisler de Tus evreninde bu evrenleri, "story'leri" (Talse User Story) yazan kişilikler olarak düşündüm.

Sonuçta Tus üzerinde bir çok evren var ve hepsi farklı bir zaman çizgisinde ilerliyor (böyle olmaya da bilir tabii). O yüzden Siu Phantaminum için "tüm Tog evrenin anında yok edebilir" diye bir şey söyledi bence. Bu story'ler de birbiriyle ilişik olmadığı için Tog evreni ve Tus evreni bende farklı çağrışımlar yaptı.
Aslında Phantaminum'un Tower of God hikayesini yok edebileceği söyleniyor.
Evet TUS evreninde hikayeler birbiriyle pek de ilişkilymiş gibi durmuyor ama Conquerer King'in ölümünden sonra (ki bu değil Tog TUS evreninde bile antik bir zaman) Duke ve diğerlerinin God isimli en güçlü Exis'i yaratmaya çalıştığını biliyoruz. Bu God daha sonra bizim kulemizi yarattığı için kulenin ismi bu olabilir ve aynı şekilde Arlen'in yardım istediği tanrı da bu olabilir.
Bir de Earth'teki gizemli kulelerden ve bu kulelerin güçlerini uyandırmaya çalışan exis öğrencilerine iş verdiği falan geçiyor ki o kulelerden birinin bizimki olması gayet olası. Belki de Zahard ve arkadaşları da kuleye girmeden önce bu öğrencilerdendir :p

Yani TUS birçok hikayeden oluşan bütün ve Tog da onlardan biri.
"Tower of God is one of the 'many stories' in the TUS universe" - SIU

Hikayesini değil de 'Tog dünyasını' diyor Siu; 그는 신의 탑 세계관을 붕괴시킬 수 있을 정도의 엑시즈라고 한다.

Çok da önemli değil zaten. Tus'a evrenden ziyade bir hikayeler zinciri olarak da bakılabilir. Evren veya dünya da denilibilir. Algıya göre değişir, Siu'da bi' evren bi' dünya diyip duruyordu zaten.

'T.U.S는 기본적으로 '이 세상은 여러개의 이야기를 중심으로 이루어져 있으며, 그 것은 불변의 기록으로 남는다.' 는 것을 전제로 한 세계관 입니다. 신의 탑은 T.U.S 세계관에서 말하는 '여러개의 이야기' 중 하나의 이야기입니다.

Diğer yazdıkların da Siu'nun Tus ile ilgili yayınladığı sonradan da yayından kaldırdığı (haha) serilerde geçen şeyler, Tog'la pek alakaları olacağını sanmıyorum, yani o öğrenciler veya God teorileri (GoDai'nin di sanırım) Tog'da o şekilde işlenmez büyük ihtimalle.

Hikayesini değil de 'Tog dünyasını' diyor Siu; 그는 신의 탑 세계관을 붕괴시킬 수 있을 정도의 엑시즈라고 한다.

Çok da önemli değil zaten. Tus'a evrenden ziyade bir hikayeler zinciri olarak da bakılabilir. Evren veya dünya da denilibilir. Algıya göre değişir, Siu'da bi' evren bi' dünya diyip duruyordu zaten.

'T.U.S는 기본적으로 '이 세상은 여러개의 이야기를 중심으로 이루어져 있으며, 그 것은 불변의 기록으로 남는다.' 는 것을 전제로 한 세계관 입니다. 신의 탑은 T.U.S 세계관에서 말하는 '여러개의 이야기' 중 하나의 이야기입니다.

Diğer yazdıkların da Siu'nun Tus ile ilgili yayınladığı sonradan da yayından kaldırdığı (haha) serilerde geçen şeyler, Tog'la pek alakaları olacağını sanmıyorum, yani o öğrenciler veya God teorileri (GoDai'nin di sanırım) Tog'da o şekilde işlenmez büyük ihtimalle.
Dayı korece biliyorsan çevirsene şu seriyi ya güncelin çok gerisindeyiz sevaba doyarsın bak :D

2. sezonun başından itibaren 100 bölüme yakın çevirdim zaten, ama maalesef meşgulüm şu aralar, çevirmeye vakit ayırabileceğimi sanmıyorum.

Eski bölümler kaldırıldığından Godai'den okudum tabi. Ayrıca o bölümlerin Tog'un gizemlerini saklamk için kaldırıldığını düşünüyorum. Exislerle pek de alakası olmayan hikayeleri kaldırmamıştı zaten.
Örtüşen pek çok şey var ve Tog'un o hikayelere yaklaştığını düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık