Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Crocodile gone wild! Şaka maka ayrı düşmelerinin ardından birkaç ay geçti. Bulunduğu yer garip duruyor. Ölüm Katının altı falan mı acaba?
Gustang de Urek'in kendinden güçlü olduğunun farkında ama yine de adam yerine koymuyor :D
gustang urek'in ne kadar guclu oldugunu iyi vurguladi ama urek yaramaz cocuk muamelesi goruyor, haksizda degil :D
ama rak avliyor ve yeni giysiler falan, epey karizma duruyor, ve su kucuk kiza turtle demedi, garipsedim :D

Bu seriye basladik okuduk sevdik ama en guzel kısımlarında iken webtoontr sacma sapan seriler cevirip bunu cevirmeyince hevesimiz kacti serinin de hic tadı kalmadı Türkçe okumayınca. Ingilizce okuyoruz duyguyu alamıyoruz tam anlamıyoruz. Keske hic cevrilmeseydi:üzgünüm:

Bu seriye basladik okuduk sevdik ama en guzel kısımlarında iken webtoontr sacma sapan seriler cevirip bunu cevirmeyince hevesimiz kacti serinin de hic tadı kalmadı Türkçe okumayınca. Ingilizce okuyoruz duyguyu alamıyoruz tam anlamıyoruz. Keske hic cevrilmeseydi:üzgünüm:
Bilgisayarı bozukmuş arkadaşın, yakında geleceğini umuyorum.

Dostum sen farklı Eustass'sın bende dalga mi geçiyor bizle demistim. :ehe:Konuyu acan bize tanıtan kişi Eustass Captain Kid kardeşimiz. Aynı isim başlıyım mı diye sorunca bende ne diyor bu diyorum :D Bizi mi sınıyor :rolleyes: Başla dostum ama düzenli güncel ile ilgili pek birşey umut etme. Çünkü umut bu toprakları terkedeli çok oldu :üzgünüm:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık