Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Evet.

Karaka çok sağlam girdi sahnelere. Ben bir adamı boşuna sevmem zaten. Baam'a akıllandı dedik ama hala saf, söylenene çabuk inanıyor.
Baam'ın tekniği herhalde shinsoyu emdiği için Karaka'nın tekniği yok oluyordu daha doğrusu shinsosu. Baam'ın bangleri ne kadar fazla ve güçlü olursa bu şekilde herhalde rakibin shinsodan oluşan tekniğini bu şekilde direk yokedebilir. Bunu anladım bölümden...

Baam'ın tekniği herhalde shinsoyu emdiği için Karaka'nın tekniği yok oluyordu daha doğrusu shinsosu. Baam'ın bangleri ne kadar fazla ve güçlü olursa bu şekilde herhalde rakibin shinsodan oluşan tekniğini bu şekilde direk yokedebilir. Bunu anladım bölümden...
Boro ile iyi dalga geçiyorlar ama. Atla sen ölmezsen bizde geliriz. Koon zeki ama Baam hala saf hemen inandı. Yuri nasıl şaşırdı ama sen nasıl ölmedin diye.

Boro ile iyi dalga geçiyorlar ama. Atla sen ölmezsen bizde geliriz. Koon zeki ama Baam hala saf hemen inandı. Yuri nasıl şaşırdı ama sen nasıl ölmedin diye.
Aynen saf. Zaten bu ana karakterlerin bir özelliği gibi duruyor. Onu atamaz üzerinden kolay kolay. Boro felan tasarımını beğeniyorum. Bu arada Hockney üzerinde SİU baya uğraşmış gibi duruyor.

Karaka'nın özel bir gücü var. Yuri Karaka'dan güçlü ama işte bu seride tanrısal güçler var. Adam harbiden ölümsüz olabilir. Tabi Urek ve yüksek sıradakiler karşısında farketmez gibi geliyor bana.

Evet.

Karaka çok sağlam girdi sahnelere. Ben bir adamı boşuna sevmem zaten. Baam'a akıllandı dedik ama hala saf, söylenene çabuk inanıyor.
Karaka hala derim bu katların adamı değil. Potansiyeli çok yüksek olsada şuan yetersiz kalıyor Karaka. Baam'ın shinsoosuda benliğindeki gücü barındırması iyi oldu. Baam'ın saldırmasıda saflık gelmiyor. Karakaya saldırmıyor karakanın tekniğine saldırıyor.

Sormuştum ama arka sayfada kalmış.
Phantaminium axis gücüne sahiptir. Bu gücü elinde bulunduran Phantaminium'u normal bir bireyle kıyasladığımızda tanrı veya ona yakın bir güçte olduğunu söyleyebiliriz.Bu oldukça normaldir çünkü bir axis etkisini ancak ondan daha yüksek güçte bir axis engelleyebilir,Axis gücü olmayan birinin bir axis karşısında hiç şansı yoktur.

Bir axis olarak Phantaminium bir "yazar" veya evrendeki bir hikayenin tanrısı olabilir. Bir hikayeyi yönetme sorumluluğu almanın karşılığında hikayenin içinde meydana gelen olaylar üzerinde güçlü bir yetki sahibi olur. Silinemez veya değiştilemez kayıtlar yazabilir.

Her axis engellenemez veya etkisiz bırakılamaz eşsiz bir güce sahiptir onlar kendi etrafında bir uzay(boşluk) oluşturabilirler. Phantaminiumk bu yetenek kapsamında kendi alanı içinde gerçekliğin bazı yönlerini kontrol edebilir.ASlında bir Axis kendi etrafındaki boşlukta sınırlı miktarda gerçekliği kontrol edebilmektedir.

Axisler hakkında Sıu'nun notu : Gün gelir farklı bir manga/manhwa/webcomic'e geçtiğimde bazı şeyleri değiştirebilirim % 100 kesin olacak şeyler değildir.

---------------------------------
Muhtemelen axisleri kulenin dışında göreceğiz. Kulenin dışına TUS deniyor. Tus'un içinde şuanki gibi birçok kule var.
Hatta SIU axisler ile alakalı kulenin dışında geçen şöyle bir manga serisidi yapmış.
http://towerofgod.wikia.com/wiki/User_blog:GoDai/GoDai's_Translations:_Tailse_User_Story_by_SIU

Bunu çevirecektim ama daha nasip olmadı.

Bu arada axis gücü sonradan elde edilebiliyor.
Şu an için pek önemli birşey değil bu kavramı daha çok seri sonu duymaya başlarız.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık