Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

O seviyeci dönüşüm yapacak yoksa hayal kırıklığına uğrarım. Karakanın konusmalarından bir an korkmuştum bu çocuk hala seviyeci seviyesinde mi diye ama seviyeci üzeri bir seviyeye cıktı sanırım. Zaten gecen ark seviyecilerin aklını almıstı simdi BM ye gerek kalmadan sadece thornla seviyeci alacak seviyede herhalde.

Gerci belki biraz Baam hateri oldugumdandir ama ben parami Gado'ya yatiriyorum. Paul ona Kafes'i ele gecirmek icin buyuk bir engel dedi, benzer sekilde de Gado onun onunde diz cokmedi. Adam Yama'nin sag kolu, kiytirik biri degil.
Baam şu an tamamiyle kapalı bir kutu. Gado felan nasıl ki Aile Liderleri karşısında sinekten farksız değil aynısı Baam içinde olacak. Ve bu sandığımızdan hızlı olacak. Tabi Aile Liderleri ile aynı yere koymuyorum şu an ama Baam bir Aile liderinin yüzde biri kadar bile olsa Gado'yu çok zorlanmadan yenebilecek seviyede demektir.

Ya bu Baam neden yargı dağıtmıyor kardeşim... Halen araya birileri giriyor falan.

İlk başlarda karakter biraz agresif oldu dedik sonra güçsüzlerle dövüşmem falan lafları. Hala savunma modunda gadoya karşı. Rak falan araya giriyor korumak için. Bu ligteki adamlarla dövüşücek madem artık biraz dövüs formatları değişsinn

Atesinin de baliginin da bu ne lan yuksek seviyeciler olup olup daha guclu geri geliyor?
Gucun kaynagi normal seviyeci, bir parcasi kuralliya geciyor. Kurallidan arta kalan baska bir kuralliya geciyor ve sonunda neredeyse olu bir yuksek seviyeciyi canlandiriyor????

Ya bu Baam neden yargı dağıtmıyor kardeşim... Halen araya birileri giriyor falan.

İlk başlarda karakter biraz agresif oldu dedik sonra güçsüzlerle dövüşmem falan lafları. Hala savunma modunda gadoya karşı. Rak falan araya giriyor korumak için. Bu ligteki adamlarla dövüşücek madem artık biraz dövüs formatları değişsinn
Bölüm çıktı mı?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık