Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Tower of God (Anime)

He ya o. TOG'un yanında esamesi okunmayacak seriye nasıl abanmışlar öyle anasını satayım animelerde standart kalite bu olmalı. Fantezi arayan firmalar sektörsün gitsin açıkçası güzelim serileri hiç etmesinler.
O işi ben de anlamadım. ToG gibi bir efsane dururken çerezlik bir seriye hayvani bir kalite katmak... Neyin kafasıysa artık.

Arkadaş okumuyor mu bunlar webtoonu? Baam'ın Rachel'i koruduğu sahneyi bildiğin kafalarına göre değiştirmişler. Siyah Mart falan koymuşlar ki normalde alakası yok onun. Yani böyle iyi bir seriyi bu kadar özensiz yapmaları çok saçma olmuş.

Bana da zamanla idare eder gibi geliyordu ama The god of high school un fragmanı izleyince bütün olumlu düşünceler gitti.
Çizimlerde beni ençok rahatsız eden şey karakter çizimlerinin etrafındaki pürüz gibi bozukluklar. Bu pürüzler görünce iştahım kaçıyor. Ama müzikleri çok beğendim duruma göre güzel müzikler seçiyorlar.
Tek temennim ikinci sezonla artan çizim kalitesinin animeye de yansıması. Popülerite kazanırsa ikinci sezon çizimlerine özen gösterebilirler.
Haklısın aslında ama o seriyi pek bilmiyorum belki serinin kendi çizimleri ile de ilgili olabilir. Şimdilik beni idare ediyor ama bu beklentiyi düşük tuttuğum için de olabilir. Umarım zamanla kalite ve özen artar.

Arkadaş okumuyor mu bunlar webtoonu? Baam'ın Rachel'i koruduğu sahneyi bildiğin kafalarına göre değiştirmişler. Siyah Mart falan koymuşlar ki normalde alakası yok onun. Yani böyle iyi bir seriyi bu kadar özensiz yapmaları çok saçma olmuş.
Shinsoo'dan alev patlayıyor bildiğin. Oraya küçük bir Evankhell çizmiş resmen. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık