Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Tower of God (Anime)

Webtoon'un baştaki çizimleride iyi değilmiş denilenlere göre, bu yüzden orjinali gibi yapalım demiş olabilirler, HxH gibi düşünmeyip. Bu tolere ediliebilir...

Ama webtoon'u okuyanlar içeriğinde değiştiğinden bahsediyor, o zaman baştan savmalık ve sıçış var.
İçerik konusunda çok büyük değişiklik yoktu. Sadece şu en son ki siyah mart olayı bence büyük hata oldu. Geri kalan yerlerde sorun yoktu.

Keşke 13 bölüm yerine 24 bölüm olsaydı yav. Çok hızlı gidiyorlar animeciler bir halt anlıyor mu terimlerden vs falan merak ediyorum.

6.bölümü izledim, son sekansları saymazsak karakterleri ve hikayenin rotasını bilmesem ehh der kapatırım.Karakterlerle bağ kurulmasını ve daha iyi tanımanızı sağlayacak sahneleri direkt kesmişler.Animasyon önceki bolümlere göre gözüme daha iyi gelse de ,webtoondan habersiz biri olsam klişe ve sığ karakterlerle dolu vasat bir seri deyip yarım bırakabilirdim.Bu eser bundan daha iyisini hakediyor anime izleyicileri umarım ilgilerini kaybetmezler.

Seriyi sanki yeni izleyen insanlar için değilde daha önceden takip edenler bir de animesini izlesinler gibi çekmişler. Özellikle bu bölümde çok fazla diyaloğu ve sahneyi kesmişler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık